Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Винуватця смертельної ДТП у Запоріжжі взяли під арешт

За попередньою інформацією, він іноземець

У Запоріжжі взяли під арешт підозрюваного в смертельній ДТП, що сталася в суботу надвечір, повідомили ТСН власні джерела.

«БМВ» на шаленій швидкості вилетів на тротуар, де збив жінку та її 5-річну доньку. Обидві померли від отриманих травм. В салоні автомобіля, що мав єврономери, за даними свідків, перебували троє. Одразу після аварії вони кинулися навтьоки. Вхопили підозрюваних перехожі.

За даними ТСН, усі вони іноземці. І всі від початку твердили, що автомобілем не кермували. Пізніше один зізнався, що саме він і був за кермом. Чоловіку загрожує до 12 років за ґратами. Тих, чиї камери чи автореєстратори могли зафільмувати трагічну аварію, просять звертатися до поліції.

ВідеоПідозрюваного у скоєнні смертельної ДТП у Запоріжжі взяли під арешт

Повідомили про це ТСН власні джерела. "БМВ" на шаленій швидкості вилетів на тротуар, де збив жінку та її 5-річну доньку. Обидві померли від отриманих травм. В салоні автомобіля, що мав єврономери, за даними свідків, перебували троє. Одразу після аварії вони кинулися навтьоки. Вхопили підозрюваних перехожі. За нашими даними, усі вони іноземці.

Підозрюваного у скоєнні смертельної ДТП у Запоріжжі взяли під арешт

Залиште свій коментар

Вибір редакції