Сьогодні розпочався суд над водієм.
У Севастополі розпочався суд над винуватцем страшної аварії, що сталася на околиці міста.
ТСН у своєму сюжеті розповідає, що машина на шаленій швидкості вилетіла на узбіччя та збила трьох людей – молодого хлопця та двох дітей - восьми та дев'яти років.
Дітлахів хлопець урятував – одного відштовхнув, іншого – прикрив собою. Із тяжкими травмами вони потрапили до лікарні. Їхній рятівник загинув.
Сьогодні в суді 30-річний винуватець аварії попросив вибачення в родичів потерпілих. Пояснив, що поспішав відвезти свою дитину до школи:
"Під'їжджаючи до цього повороту, де я збив людей, я побачив молодого чоловіка, і природно, що у мене машина по траекторії пішла на нього. Я вивернув кермо і натиснув на гальма. І вже потім, коли машину почало заносити, я побачив, що ще було двоє дітей", - розповідає підсудний Денис Санджара.