VIP-авто та "щедрий дозняк". Що постить у соцмережах винуватець резонансної ДТП у Києві

Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Толстошеєв назвав пляшку пива і наркотики найкращим подарунком для нього. 

Син бізнесмена з Донеччини Станіслав Толстошеєв, який на смерть збив жінку у Києві, в соціальних мережах публікує фото із алкоголем та цигарками і пише про наркотики.

Журналісти розшукали сторінки винуватця резонансної аварії у соціальних мережах. Його акаунти рясніють фото у шикарних автомобілях та нічних клубах. Наразі вони заблоковані, однак деяка інформація залишилася у кеші Google.

Толстосшеєв мав сторінку і на популярному ресурсі ask.fm, де відповідав на поставлені іншими юзерами питання. Там "мажор" часто писав про наркотики.

Зокрема, своїм ідеальним подарунком Толстошеєв назвав "щедрий дозняк і пляшку пива", а улюбленим напоєм - "кодеїн із спрайтом", наводить цитати хлопця журналіст Дмитро Гнап.

Сторінка Толстошеєва на ask.fm / Фото: Facebook/Volodymyr Brrŕŕ

Сторінка Толстошеєва на ask.fm / Фото: Facebook/Volodymyr Brrŕŕ

Сторінка Толстошеєва на ask.fm / Фото: Facebook/Volodymyr Brrŕŕ

Один з користувачів ask.fm, попросив Товтошеєва скинути фото із райвідділку міліції, в якому хлопець перебував рік тому через скоєння іншого ДТП. Винуватець аварії показав світлину документу із Святошинського райуправління міліції, яке і займалося його минулорічною ДТП.

Фото із соцмереж Толстошеєва / Фото: Facebook/Volodymyr Brrŕŕ

"Ця щира дитина викладає частину документу з Святошинського райуправління міліції, яке рік тому його попереднім ДТП займалося. І спустило на гальмах. Адресу Толстошеєва на фото спеціально не замилюю. По-перше, він її сам опублікував. А по-друге, можливо вона поліції знадобиться. Щоб знати, де його шукати. Бо, раптом, він з лікарні утече?", - написав Гнап.

 

Подивіться. Ось він: Станіслав "порок сердца" Толстошеєв". Той самий мажор, що жінку Мерседесом задавив. Дякую...

Опубликовано Дмитро Гнапом 13 января 2016 г.

Нагадаємо, 9 січня, у столиці на метро Лівобережна  джип із донецькими номерами на великій швидкості вилетів на тротуар та наїхав на продавчиню стихійного ринку, яка загинула. Згодом журналісти зясували, що винуватець ДТП - Станіслав Андрійович Толстошеєв - син бізнесмена Андрія Толстошеєва з Дружківки Донецької області. Він перебуває в одній зі столичних приватних клінік. Батьки Толстошеєва стверджували, що в нього вроджений порок серця. 

За даними журналіста Дмитра Гнапа, Толстошеєв не вперше став винуватцем аварії і раніше вже уникав покарання. 

У Києві джип із донецькими номерами на смерть збив жінку

У Києві джип із донецькими номерами на смерть збив жінку

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Дата публікації
Перегляди
21к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація