"Випадало разом зі шкірою": дівчина залишилася напів лисою після фарбування волосся у перукарки під Рівним

"Випадало разом зі шкірою": дівчина залишилася напів лисою після фарбування волосся у перукарки під Рівним

Pexels

Під час процедури фарбування 18-річна клієнтка розповіла перукарці, що їй пече, але та наполягала дочекатися закінчення необхідного часу фарбування.

У Сарнах 18-річна місцева жителька скористалася послугами перукарки на дому. Фахівчиню їй порадили друзі, тож дівчина сміливо пішла до майстрині, яка приймала вдома, щоб зробити мелірування волосся.

Історію дівчини розповідають Сарни.City.

Дівчина узгодила свою зустріч телефоном, а також надіслала в месенджері майстрині світлину того, що саме хоче зробити. У зазначену годину вона прийшла і перукарка почала робити їй мелірування.

"Мені нанесли фарбу. Через деякий час повідомила, що відчуваю дискомфорт — сильно пече. Перукарка сказала, що це нормально під час мелірування. Згодом стало ще сильніше пекти й почала боліти голова. Тоді попросила перервати процедуру, але перукарка ще дофарбовувала нижнє волосся й лише після цього почала змивати фарбу. При цьому казала, що їй теж печуть пальці. Коли почали сушити і розчесувати, помітила що випало багато волосся. До того ж сама перукарка сказала, що на тім’ячку бачить почервоніння", - розповідає постраждала Анастасія.

Наступного дня дівчина помітила, що у неї випадає волосся разом зі шкірою. За кілька днів вона звернулася по допомогу до свого сімейного лікаря. Він їй порадив потрапити на приймання до дерматолога, а вже потім дівчину скерували в опікове відділення Рівненської обласної лікарн, де у неї діагностували хімічний опік.

Світлини можна переглянути за посиланням

Анастасію ушпиталили на 2 тижні.

Як розповідає мама постраждалої дівчини Оксана, лікар порадив їм звернутись до правоохоронців.

"Спочатку хотіла поспілкуватись з цією перукаркою. Запитали, як розводила фарбу, чи має якусь освіту тощо. Під час зустрічі дівчина зізналась, що самоучка й фарбує тільки родичів. Коли показала рани своєї дитини, перукарка попросила не звертатися в поліцію й запевнила, що підтримуватиме фінансово під час лікування", - розповідає мама дівчини Оксана.

 Усі чеки від купівлі ліків рідні дівчини пересилала повідомленнями перукарці, оскільки домовилися про відшкодування.

"Але мені вже не відписували й на дзвінки не відповідали. Мама приїхала знову до неї, щоб поговорити. Але дівчина заперечила факт мелірування та відмовилася від своїх слів і сказала, що платити не буде", — розповіла Анастасія.

Дівчина  написала заяву  до поліції з приводу завдання тілесних ушкоджень.

Нагадаємо, що у Харкові пацієнтці, в якої запідозрили злоякісну пухлину, під час операції ампутували праву молочну залозу. Жінка стверджує, що дозволу на це лікарям не давала і медики обіцяли видалити лише невелику частину новоутворення.

Наступна публікація