Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Випадок з проривом міської тепломережі біля Оcean Plaza врегульовує страхова компанія "ІНГО Україна"

Випадок з проривом міської тепломережі біля ТРЦ Оcean Plaza у Києві, який стався увечері 13 січня, врегульовує "ІНГО Україна". Про це повідомляє пресслужба страхової компанії.

ТРЦ "Оcean Plaza" має діючий договір комплексного страхування з "ІНГО Україна". Адміністрація торговельно-розважального центру звернулася із заявою щодо інциденту на території (вул.Антоновича, 176) одразу після прориву міської тепломережі.

Розпочато процес врегулювання справи та збору інформації. Експерти компанії ІНГО спільно з представниками ТРЦ наразі працюють на місці події для уточнення обставин та оцінки збитку.

"ІНГО Україна" має надійне перестрахування у компаніях з міжнародними рейтингами фінансової надійності не нижче рівня А відповідно до рейтингу A.M.Best та не нижче А+ відповідно до рейтингу Standard&Poor’s.

***

Для довідки:

ПрАТ "Акціонерна страхова компанія "ІНГО Україна" має 25-річний досвід роботи на ринку. Компанія входить до групи найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань. Має 28 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам. "ІНГО Україна" є повним членом Моторного (транспортного) Страхового Бюро України (МТСБУ), членом Американської Торговельної Палати (АСС), Європейської Бізнес Асоціації (EBA) та Міжнародної Торгової Палати (ICC). 13.12.2019 рейтингове агентство "IBI-Рейтинг" підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг ПрАТ "Акціонерна страхова компанія ІНГО Україна" за національною рейтинговою шкалою на рівні uaАА, прогноз "стабільний".

Залиште свій коментар

Вибір редакції