Виплата пенсій під загрозою зриву

Українські підприємства заборгували Пенсійному фонду понад 2 мільярди гривень.

Загальний борг українських підприємств до Пенсійного фонду України складає 2,3 млрд. гривень. Це створює загрозу для своєчасної виплати пенсій.

Таке повідомлення оголосила заступник генерального прокурора Тетяна Корнякова в четвер, виступаючи на засіданні оперативної наради по дотриманню законодавства про працю.

За її словами, керівники низки підприємств Донеччини, з метою створення уявного добробуту, за рахунок кредитів частково погасили заборгованості по виплаті зарплати, але при цьому до Пенсійного фонду обов'язкові відрахування перераховані не були.

Аналогічна ситуація, зазначила Корнякова, склалася і в Дніпропетровській області, де 15 підприємств також не відраховували гроші до Пенсійного фонду.

"Борг підприємств до Пенсійного фонду складає близько 2,3 млрд. грн. і це представляє загрозу своєчасності виплати пенсій", - підкреслила вона.

Заступник генпрокурора також закликала всіх прокурорів притягати до кримінальної відповідальності керівників тих підприємств, які працюють, але не відраховують пенсію до Фонду.

"Я закликаю прокурорів, там, де йде оплата зарплати і несплата до Пенсійного фонду, притягати до кримінальної відповідальності", - сказала Корнякова.

Раніше уряд запевнив, що всі пенсії будуть забезпечені виплатами. Міністр праці Людмила Денісова заявила, що доходи Пенсійного фонду станом на 18 лютого перевищені на 18,5% від плану.

Читайте також:

Яценюк повідомив про банкрутство Пенсійного фонду

Опитування: третина українців економить на харчах

"Щоденник пенсіонера": як прожити за 500 грн. на місяць

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: