Виповнилося п'ять років з найбільшої квартирної афери у столиці

Минуло п’ять років відтоді, коли у афері "Еліта-центр" українців ошукали на 100 мільйонів гривень.

Від афери "Еліта-центр", в якій ошукали українців на 100 мільйонів гривень, минуло п’ять років. Досі жоден з постраждалих не отримав житла і компенсації.

Довгобуд на вулиці Отто Шмідта у Києві – єдиний об’єкт, який насправді почала будувати сумнозвісна "Еліта-центр".  Через 5 років після викриття найгучнішої квартирної афери його ані розбирають, ані добудовують. Трухлявий паркан та іржаві конструкції повсякчас нагадують: справа Еліти не закрита.

Одна з таких ошуканих киянок працівник юридичної фірми. Наразі у жінки єдине що є – це попередня угода на квартиру в одному будинку. Із підписанням головних документів столична влада зволікає. Та навіть якщо Олена в’їде у нове помешкання, право власності на нього  отримає, коли завершаться усі суди.

Нині тривають три судові процеси над фігурантами афери. За прогнозами адвоката Олександр Павленка, судитимуться  років із 10: "З кримінальним елементом справи тягнуться дуже довго".

Столичні чиновники хвилювання ошуканих розуміють. Але просять зважити - квартирами їм треба забезпечити понад тисячу постраждалих. А це мільярд гривень із столичного бюджету. За 3 роки планується віддати відповідну кількість житла.

Чи можлива в Україні нова квартирна афера - фахівці такої можливості не виключають. "Еліта-центр" свого часу мала бездоганний пакет документів і пройшла не одну сувору перевірку.

Жоден чиновник за причетність до афери на лаву підсудних досі не сів.

Читайте також:

Постраждалі від "Еліта-центру" чекатимуть квартири ще три роки

У Тернополі повторилася історія "Еліта-Центру"

Київрада виділила житло постраждалим від "Еліта-Центру"

ВідеоКвартирна черга завдовжки в життя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: