"Виповзло усе у крові і без ока": у Києві діти закидають камінням безпритульних кошенят

"Виповзло усе у крові і без ока": у Києві діти закидають камінням безпритульних кошенят

Зоозахисниця закликала батьків стежити за своїми дітьми.

У Києві на Позняках діти закидають камінням кошенят, які живуть у підвалі. За словами зоозахисників тваринки після цього зникають або виповзають на вулицю помирати.

Про це у соцмережі розповіла Світлана Світлична.

За її словами, подібна ситуація постійно повторюється.

"Одного разу я вже відігнала одну "дитину", якщо цю істоту можна назвати дитиною, яка закидала котів камінням. Він був з ранцем і, мабуть, йшов з боку школи і ліцею "Наукова Зміна". Потім бачила двох, заглядають у віконце підвалу, де жили кошенята. Як вони мені сказали, "ми просто хотіли погладити котиків". Але двоє кошенят на той час вже зникли, а третій пізніше приповз весь в крові і з висячим оком. Помер", - розповідає зоозахисниця.

Вона повідомила, що нещодавно знову виявила що кошенята з підвалу зникли, а троє хлопчиків кидали камінням в домашню кішку, яка живе на першому поверсі цього ж будинку. Коли власниця кішки зробила їм зауваження, вони обклали її лайкою.

"Із таких шкуродерів виростають злочинці. Займіться, врешті-решт, вихованням своїх дітей, а не тільки виробництвом на світ", - резюмувала зоозахисниця.

Нагадаємо, що у місті Каховка Херсонської області дві собаки вирвалися на свободу і почали нападати на дітей. Жертвами тварин стали кілька дітей, і аби вгамувати псів правоохоронцям довелося відкрити вогонь на ураження.

Повʼязані теми:

Наступна публікація