Виправлений Податковий кодекс повернули на підпис Януковичу

Спікер Верховної ради підписав оновлений кодекс, що зберігає податкові пільги для підприємців, і направив документ главі держави.

Голова Верховної ради Володимир Литвин підписав і направив до Адміністрації президента нову редакцію Податкового кодексу, ухвалену напередодні парламентом з урахуванням пропозицій Віктора Януковича.

Як відомо, 30 листопада президент Віктор Янукович наклав часткове вето на Податковий кодекс. Як пояснив президент, його не задовольнило, що в урядовому проекті кодексу суттєво обмежені права підприємців та непомірно посилена роль податкової адміністрації.

Верховна рада 2 грудня ухвалила внесені президентом поправки до документу. Поправками пропонувалося зберегти чинну спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва.

Також з кодексу було виключено обмеження на види діяльності, на які поширюється система спрощеного оподаткування.

З документу виключено норми про те, спрощенець має мати не більше 4 найманих працівників, а обсяг доходу не перевищувати 600 тисяч гривень.

Крім того, поправками встановлено, що обов'язок доведення правомірності рішення контролюючого органу, в тому числі щодо нарахувань податкових зобов'язань, покладається на контролюючий орган, а не на платника податків.

Читайте усю хроніку "нового Майдану": підприємці проти Податкового кодексу

Читайте також:

Майдан вимагає переписати ще один скандальний кодекс

Азаров поскаржився, що його Податковий кодекс "замазали чорною фарбою"

МВФ виступає проти поступок "спрощенцям"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: