Випуск ТСН: головні події 2009 року

Про випробування року, скандали, гримаси кризи, політиків та найгучніші світові події - сьогодні у підсумковому випуску ТСН.

01
По коліна у грудневій воді
Проводжають рік закарпатці. Зразу три річки регіону – Тиса, Латориця і Боржава - вийшли з берегів. Як застерігали синоптики – через раптове потепління розтанув сніг у горах. Плюс – сильні дощі.
Детальніше на відео

 

 

 

02
Випробування року
Українці знову наступили на граблі повеней – і знову до них не готові. Як і до снігу серед зими, - і традиційного наступу грипу, - і продовження газових війн. Ніби навмисно - 2009 вкотре змушував нас повторювати пройдене. Чи навчилися виправляти помилки? Інна Боднар – про старі - і нові випробування року.
Детальніше на відео

 

 

03
Напругу скандалів цього року просто зашкалювало
Взаємні образи і майже публічні бійки політиків – лише бліді квіточки - на тлі того, чим нагодували виборців ще до початку цьогорічної президентської кампанії. Народні обранці українців можуть не лише катувати людей у своїх закритих вотчинах. Але й ґвалтувати малолітніх дітей.
Детальніше на відео

 

 


04
Гримаси кризи
Співаки і музиканти, поети і художники, спортсмени і винахідники – творили свою, іншу Україну. З політиками – вони навчилися продуктивно дружити: щоб мати гроші на власні проекти. Економічна криза – яку наші можновладці то визнають, то заперечують – змусила творчий люд рухатися вперед. Якою побачили вони – головну ознаку 2009?
Детальніше на відео

 

 

05
Янукович - президент, Ющенко при ньому - прем'єр, Яценюк -міністр закордоних справ…
…та ще коаліція політичного примирення у парламенті: до якої увійдуть їхні політичні сили плюс блок Литвина. Це - зміст скандальної угоди між чинним президентом і лідером опозиції: її - цього тижня оприлюднив тепер уже колишній працівник секретаріату Ющенка.
Детальніше на відео

 


06
Приватна територія
Насправді – ми до останнього не втрачали надії потрапити на приватну територію пана Януковича. Листи із пропозицією відкрити очам виборців хоча б частину того, що записано у деклараціях кандидатів у президенти – ми одночасно розіслали їм усім. В тому числі – і чинному прем'єру: пані Тимошенко.
Детальніше на відео

 

 

07
Шлюбів реєстрували більше
Перша - засмутила: у січні 2010 жителів України буде вже менше 46 мільйонів: на 27 тисяч. Найбільші втрати - приніс жовтень. Однак і розлучень цьогоріч - було найменше за останні 10 років: криза - зміцнила сім'ї. Шлюбів - реєстрували більше. Але давати присяги перед Господом - пари зважуються дедалі рідше.
Детальніше на відео

 

 

08
Спортивні оскари
Навесні - для вболівальників розквітали гучні перемоги, глибокої осені - прикро в'янули усі наші рожеві мрії. За усі ці перемоги і провали - ми вирішили віддячити своєю власною церемонією - і власними призами. Костянтин Андріюк -вдивлявся в обличчя, тих хто не залишив українців байдужими впродовж цього року.
Детальніше на відео

 


09
Коли планета "охнула"
Головна радість в масштабі планетарному - нас не засмоктало в чорну дірку. Великий адронний колайдер запрацював - але прогнозованого кінця світу - не сталося. З економічної прірви - світові фінанси поволі вибираються. І людство - вже бронює місця на туристичні космольоти. Про спільну радість - і спільний сум жителів планети Земля у 2009 - Сергій Коркушко.
Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: