Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про депутатські війни, валютні кредити, єврододаток до диплому та нову еру в історії науки дивіться у випуску ТСН за 21.05.10.

tcn_01
Комісію у "справі педофілів" закрито

Тим часом,  у сумнозвісній "справі педофілів" поставлено свого роду крапку. Цього дня це зробила депутатська комісія, що її розслідувала. Причина проста  закінчився термін існування слідчої комісії три місяці.  У своєму звіті голова ТСК Катерина Самойлик заявила, що доказів звинувачення у Генеральної прокуратури поки що не має.

Детальніше на відео

 

tcn_02
Депутатів довели

І нові перипетії у справі двох народних депутатів Парубія та Гримчака, яких звинувачують у хуліганстві в сесійній залі Верховної Ради.  Андрій Парубій сьогодні прийшов на судове засідання один. Юрій Гримчак, запевняє його адвокат, лежить у приватній лікарні у передінфарктному стані. Побиті рішуче налаштовані не втратити депутатських значків.

Детальніше на відео

 

 

tcn_03
Батьківська ’’ласка’’

Ніч під парканом на холодній бетонній плиті довелося провести 5-місячній дівчинці у Сумах. Такою виявилася ціна батьківських чварів. Увечері, після бучного відпочинку на природі, батьки немовляти розсварилися. Щоб помститися дружині, чоловік вирішив занести дитину геть. Коли ж батьки отямились, не могли згадати, куди поділася дитина і підняли всіх на пошуки. Над ранок  маля знайшлось. На тата з мамою тепер чекає покарання.

Детальніше на відео

 

 

tcn_04
Україна виходить із кризового піке

Ще одне свідчення - валютні кредити повертаються. Парламент ухвалив закон, який  спрощує видачу позик в іноземній валюті. Однак пожвавлення кредитування раніше осені очікувати не варто, прогнозують аналітики. До того ж, позичатимуть, в основному, бізнесу. До населення банкіри ставляться обережно і висувають при кредитуванні суворі вимоги.

Детальніше на відео

 

 

tcn_05
Росія та Україна і далі б'ють рекорди

Цього дня в рамках зустрічі країн-членів ЄВРАЗЕС та СНД збираються глави урядів. З'їхалися вони у предмісті Санкт-Петербурга. Вибір майданчика для бесіди прем'єр Путін пояснив просто - щоб не створювати незручностей перекриванням міста - для простих громадян. Мета зустрічей біля Неви - інтеграційні процеси. Які саме, спитаємо у  Марії Васильєвої.

Детальніше на відео

 

 

tcn_06
Спеціальне інтерв’ю Віктора Януковича

Розподіл майна Радянського Союзу,  економічні і політичні союзи з Росією та Європою, кордон на суші і морі, відносини з опозицією,  та спільні міжнародні підприємства у стратегічних галузях - все це стало предметом розмови Президента України з трьома загально-національними телеканалами.  Зокрема, відповідаючи на питання каналу  1+1 про можливість об'єднання українського і російського авіапрому, Віктор Янукович пояснив, як відрізнити  справжнє виробництво літаків від такої собі артілі.

Детальніше на відео

 

tcn_07
Єврододаток

Українському студенту  відкрита дорога  в ЄС. В  міносвіти додумалися  випускати  Додаток до диплому європейського зразка. Начебто  він  і стане тим оберегом, що допоможе легко здобути  роботу за кордоном. Чиновники сподіваються, що такий документ  колись та запрацює і в реверсному  режимі.

Детальніше на відео

 

tcn_08
Дарвін переміг

Окружний адмінсуд Києва виніс рішення в школах і далі розповідатимуть дітям, що людина пішла від мавпи.Нагадаю - восьмеро батьків школярів подали до суду на Міністерство освіти. У своєму позові вони вимагали, щоб на уроках біології дітям викладали не тільки теорію про походження людини від мавпи за Дарвіном, але й іншу божественну про створення людини Богом.

Детальніше на відео

 

tcn_09
Нова ера в історії науки

Американські вчені, вперше в історії, створили штучну форму життя. Про сенсацію повідомили науковці з дослідницького інституту в Меріленді. Вони синтезували штучну клітину і примусили її жити. Результати приголомшили самих авторів проекту. Вони переконані - це перший крок до створення   дешевих ліків, пального та чистого довкілля. Але дехто вже засумнівався  хто виграє від відкриття  прогрес чи  лиходії?

Детальніше на відео

 

tcn_10
Однобоке прибирання

У Києві сьогодні символ нації  кілька годи стояв у милі. Тарасу Шевченку влаштували холодний душ.  За щітками й ганчірками публіка мала вловити прихований зміст акції. Так політичні активісти намагались відмити поета від політичного бруду і захистити все українське. Але риштОвання поставили тільки перед кобзаревим обличчям.

Детальніше на відео

 

tcn_11
Суперблондинка

"Найбіліша" подія року в Україні обрали нову Міс білявку. Єдиний конкурс краси, який не вимагає від учасниць ані відповідей на запитання, ані розповідей про себе. Відкривати дівчатам рота   потрібно винятково аби показати біліші ніж волосся зубки. 

Детальніше на відео

 

 

tcn_12
Картини на тілі

Цілі картини на власному тілі, нарощені ікла та кульчики в зубах, бровах і навіть нижче. Київ тішать прихильники татуажу та пірсінгу. Майстри з україни та закордону демонструють вміння та найкркащі зразки власної творчості на моделях.

Детальніше на відео

 

tcn_13
Хвилястий міст

Міст через Волгу російської федеральної траси Дон довелося закрити бетонна асфальтована споруда з невідомих причин раптом почала розхитуватися хвилями, підкидуючи вгору автомобілі.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: