Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про авіакатастрофу в Індії, криваву драму на мадридській арені, опозиційну чергу до Кобзаря, євро удар по Україні та цілющі картини політиків дивіться у випуску ТСН за 22.05.2010.

Катастрофа
Авіакатастрофа в Індії

Світ обговорює авіакатастрофу в Індії. У ній загинуло 159 людей, сімом пасажирам вдалося вижити.  Боїнг -747 розбився при посадці в аеропорту  Манґалора. Усі загиблі - громадяни Індії.

Детальніше на відео

 

 

Карида
Кривава драма на мадридській арені Лас Вентас

Під час фестивалю святого Ісидора на очах тисяч туристів та шанувальників кориди через один необережний рух матадора, розлючений бик гострим рогом просто проштрикнув його. Глядачі заціпеніли від побаченого. Зараз сорока-однорічний матадор - в реанімації.

Детальніше на відео

 

 

Тарас
Опозиційна черга до Кобзаря

Річницю перепоховання Тараса Шевченка спочатку відзначила Юлія Тимошенко із соратниками. Вони поклали квіти до пам'ятника Шевченку у центрі Києва. Після  того шану поету віддали нашоукраїнці на чолі з Вірою Ульянченко. Вони провели мітинг-реквієм.

Детальніше на відео

 

 

 

 

 

Тігіпко
Євроудар по Україні

Насамперед відчує його на собі великий бізнес. Такий прогноз в ексклюзивному інтерв'ю ТСН озвучив віце-прем'єр України Сергій Тігіпко. Економіка України - роз'яснює посадовець - тісно пов'язана з європейськими ринками, тож фінансові негаразди Старого Світу чекати себе не примусять.

Детальніше на відео

 

 

Портрет
Політики здатні покращити якість вашого життя

Київський пенсіонер пропагує альтернативне лікування - портретами політичних діячів. Повний комплект світлих образів - переконує автор методи - ефективніший за аптечку. Як фотопортрети рятують від хвороби очей, поганого самопочуття і недобрих сусідів - тестувала Валентина Доброта.

Детальніше на відео

 

 

 

Онлайн
Вища школа іде в онлайн

Вперше в Україні дистанційну перевірку знань провели у  Луганському Національному університеті. Усний державний іспит через Інтернет складала студентка з Китаю. Олена Черняєва бачила роботу екзаменаційної комісії.

Детальніше на відео

 

 

 

Мистецтво
Викрадене мистецтво

Друге за останні дні зухвале викрадення цінних картин у Франції. Із приватної збірки  колекціонера поцуплено коштовні роботи, серед яких одна - авторства Пабло Пікассо. Побитий грабіжниками колекціонер зараз перебуває у лікарні.

Детальніше на відео

 

 

Самозахист
Право захищатися

Майже рік сидить у слідчому ізоляторі житель Броварів. Він застрелив нападника, який вдирався у його приватне помешкання. За законом, кожна людина має право на самооборону, принаймні у своїй оселі, але на практиці стається по-різному.

Детальніше на відео

 

 

 

Випичка
Самозахист здоров'я

Українці часто забувають правильно харчуватись. Медики констатують - збільшення певних видів хвороб - напряму залежить від того - що людина їсть. Безконтрольне харчування - через незаможне життя чи через лінощі?

Детальніше на відео

 

 

 

Ожиріння
Схуднути, щоб вижити

Медиків мобілізують на боротьбу з ожирінням. До Києва зібрали на майстер-клас тих, то працює з ендоскопом. Вчили, що робити, коли дієти вже не діють. Проблема ожиріння перестала бути тільки естетичною, бо надмірна вага провокує серцево-судинні недуги, діабет і хвороби суглобів, та ще й пригнічує сексуальну активність та репродуктивну функцію.

Детальніше на відео

 

Літак
Армія йде у небо

У Миколаєві розпочались наймасштабніші повітряні навчання року. На льотні збори, що триватимуть майже місяць, з'їхалися військові льотчики з усієї України. Гуртом і маневри краще відпрацьовувати, і пальне економити.

Детальніше на відео

 

 

Літак
Небо кличе не лише професіоналів

Під Києвом своїми крилами мірялись авіамоделісти. Про мертву петлю вони мріяли з дитинства, тепер не  шкодують на  досягнення мети десятків  тисяч гривень.

Детальніше на відео

 

 

Побачення
Побачення за купленим квитком

Дніпропетровськом шириться новий вид знайомств - молодь виставляє на продаж в Інтернеті свій вільний час. Стартують з 10 гривень, межі ціни немає, як і зобов'язань до інтиму чи навіть поцілунків. Цікаво, що керує молодими людьми не лише жага нових відчуттів, є в них і шляхетна мета.

Детальніше на відео

 

 

 

"Старе місто"
Львів фестивалить

Уже понад  шість годин там безперервно звучить рок. Учасники з п'яти країн світу змінюють один одного на майданчику фестивалю "Старе місто". Увінчають його виступи Океану Ельзи та  легендарного сербського композитора і музиканта Горана Бреговича з оркестром  "Весілля і похорони".

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: