Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про політреформу, "золоту" воду в Павлограді, модернізацію газотранспортної системи, фальсифіковані парфуми та багато іншого, - сьогодні у ТСН.

01_kosnt
Політреформу 2004 року – скасували

Таким чином, Конституційний Суд поставив крапку у тривалих суперечках про розподіл повноважень між гілками влади. Президент відсьогодні - знову сильний.

Детальніше на відео

 

 

 

02_yanik
Янукович впевнений, що зміни до Основного закону мають затверджуватися на референдумі

Саме з цією пропозицією Гарант звернувся до народу. Усі наші наступні дії з удосконалення Конституції будуть ефективними, системнимита прозорими.

Детальніше на відео

 

 

 

03_ref
Верховенство права - слід поважати, а рішення суду - треба виконувати

Якщо так думає Президент, то спікеру Литвину доведеться втілити рішення високих суддів у закон у стінах Верховної Ради. Наразі ж у нього запитань більше, ніж відповідей. Каже, вердикт сплутав усі карти. Юрій Сидоренко з Ялти, де перебувають нині Президент та Голова Верховної Ради.

Детальніше на відео

 

 

04_timmah
Гостро розкритикувала рішення Конституційного Суду Юлія Тимошенко

Вона назвала сьогоднішній день конституційним переворотом. Лідер БЮТ не заперечує, що свого часу - і сама 2004 була проти політреформи. Але, мовляв, тільки через те, щоб не робити її хаотично і з поспіхом.

Детальніше на відео

 

 

 

05_voda
Найдорожчу воду в Україні п'ють у Павлограді

За кубометр живильної вологи тамтешні жителі змушені платити 250 гривень. Проте останні півроку, навіть за ці гроші, її не купити – власник водогону закрив останню робочу колонку, створивши штучну посуху для понад трьох тисяч жителів мікрорайону.

Детальніше на відео

 

 

06_pechen
Столична міліція затримала шахрая, який виставляв свої органи на продаж

Чоловік знаходив смертельно хворих, брав аванс і чекав їхньої смерті. Скільки таких ошуканих - у міліції не знають. Тому  просять усіх, хто пройшов крізь руки афериста - дати про це знати.  Імовірно, такі випадки були в Донецьку, Харкові та Києві.

Детальніше на відео

 

 

 

07_negoda
Повалене буревієм дерево, заблокувало вхід до Обласної інфекційної лікарні

Стихією повиривало дерева і в Донецьку. Вітер, хоч і не штормовий, але до 15 метрів за секунду, працював за жеківців, які не встигли спиляти старі дерева. Гілки, падаючи, обривали електричні дроти, лишивши без струму квартали міста.

Детальніше на відео

 

 

 

08_zatoplennia
Закарпаття – у великій воді

На порятунок, разом зі спеціальною технікою, прийшли військові трьох сусідніх країн. Бійців, які не знають української, об'єднала мова біди і спільна назва – багатонаціональний інженерний батальйон “Тиса”. Його створили відразу після руйнівних паводків 98 та 2001 років.

Детальніше на відео

 

 

 

09_poland
До модернізації власної газотранспортної системи Україна запросила ще й Польщу

Про це повідомив Президент Віктор Янукович. Сьогодні у Криму в межах Ялтинського саміту він уперше зустрівся зі своїм польським колегою Бронілавом Коморовським, і вони разом відповідали на запитання учасників форуму.

Детальніше на відео

 

 

 

10_avia
Українській владі - українські літаки

Сьогодні на "Авіасвіті" - українському авіашоу, авіакомпанія "Україна", яка перевозить перших осіб держави, підписала угоду про намір придбати відразу шість АН-148. Для чого їм стільки - дізнавався Олександр Загородний.

Детальніше на відео

 

 

11_duxi
Україна - друга після Китаю за виготовленням фальсифікованих парфумів

Такі висновки зробили після викриття  єдиного підпільного заводу на Черкащині. У пляшечки відомих світових брендів розливали намішане в Україні. У виробництво вкладали копійки, а отримували надприбутки.

Детальніше на відео

 

 

12_sophia
Статую Архангела сьогдні відкривають в "Софії Київській"

Його постать установили на південній брамі, так, як це і було до 30 років минулого століття. Щоправда, нині під пильним оком  небесного захисника буде ще й секретне відомство - СБУ. Бо фігура повернута в її бік.

Детальніше на відео

 

 

 

13_lion
Сумно і бідно зустрічає 10 ювілей Міжнародний театральний фестиваль “Золотий лев”

У день відкриття фесту фінансування урізали на половину. Тож чи триватиме театральне свято в місті Лева всі сім днів, як було заплановано і на що сподіватися глядачам - запитаємо в Наталки Волосацької.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: