Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про Маріупольське кубло з розбещення малолітніх, підступний газ, пограбування банку, будні столичного звіринцю та таємничу смерть дивіться у випуску ТСН за 28.10.2010.

01
В Маріуполі діяв живий конвеєр для втіх педофілів

Кубло розбещення малолітніх накрили в нічному клубі. Очолювали його бізнесмени, через руки яких упродовж двох років пройшли близько двохсот дівчат. Жертвами було від 11-ти до 15-ти років.

Детальніше на відео

 

 

02
Підступний газ

Іще б кілька хвилин, і на цвинтарі лежала б ціла родина. Лихе помітили батьки. Четверо дітей почали поводитися неадекватно, а згодом немовля і зовсім утратило свідомість. Дорослі викликали "швидку допомогу", а щоб лікарі могли швидко зорієнтуватись у чому справа симптоми дітей знімали на камеру.

Детальніше на відео

 

 

03
Найуспішніший гоп-стоп 2010

Сьогоднішній день запам'ятає назавжди і грабіжник, бо ще ніколи він не тримав у руках стільки грошей, і банківські робітники, бо так страшно їм іще не було ніколи. Невідомого, який одним лише молотком та зухвалістю виніс із банку 350 тисяч гривень, і слід загув.

Детальніше на відео

 

 

04
Смертельна стрілянина

Нічна стрілянина в селі Заріччя на Херсонщині закінчилася смертю молодого чоловіка і шоком для його товариша двадцятидворічного міліціонера. Останній і сам не зрозумів: як куля з його табельного пістолета опинилася в животі парубка. Трагедія сталася вночі, коли міліціонер охороняв виборчу дільницю.

Детальніше на відео

 

 

05
Україна стала на десять танків сильнішою

Десять модернізованих бойових машин ”Булат” сьогодні отримали Збройні сили держави. Техніку урочисто відвантажили на Харківському заводі імені Малишева.

Детальніше на відео

 

 

06
Будні столичного звіринцю

Новий директор Київського зоопарку Олексій Толстоухов обіцяє нового слона, та не раніше, як за рік. Пропозицій багато, утім, жити велетню поки що ніде. Мавпам, єнотам та борсукам також. З усіх живих істот, найкращі умови наразі в самого директора.

Детальніше на відео

 

 

07
Таємнича смерть

11-річну дівчинку знайшли повішеною в покинутому гуртожитку в Антрациті на Луганщині. Трагедія сталася півроку тому. Висновок правоохоронців дитина наклала на себе руки. Батьки переконані, що їхня донька стала жертвою ритуального вбивства. У порушенні кримінальної справи відмовили почергово міська, обласна міліція, обласна прокуратура. Їхню правоту визнала й Генеральна прокуратура.

Детальніше на відео

 

 

 

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: