Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про безпрецедентне вбивство, зашморг для діабетиків, смерть з перемогою в руках, закриття зоопарку та мандрівні затори дивіться у випуску ТСН за 10.11.2010.

tt_1
Вбивство крізь сон

Починаємо із безпрецедентного вбивства. На Хмельниччині вбили дитину. Їй  було лише п'ять місяців. Тій, що вкоротила  їй  віку,  двадцять три. А ще вона була малюкові рідною ненькою.

Детальніше на відео

 

 

tt_2
Столичним діабетикам послабили зашморг

В поліклініки надійшов довгожданий інсулін. Кілька тижнів люди змушені були купувати ліки власним коштом. Особливо скрутно довелося пенсіонерам на інсулін вони витрачали всю пенсію, ба, навіть більше. Чиновники  від медицини обіцяють  більше такого не трапиться.

Детальніше на відео

 

 

tt_3
З перемогою в руках помер у Криму селищний голова

60-річний Федір Поляков відзначав результат місцевих виборів в одному із елітних ресторанів Сімферополя і саме промовляв тост, коли йому стало зле. Чоловіка врятувати не вдалося. А жителі Гвардійського, які зробили свій вибір тиждень тому, змушені обирати ще раз.

Детальніше на відео

 

 

tt_4
Вибори пройшли добре,  а могли б іще краще

Президент наполягає, щоб виборче законодавство відполірували до блиску.   Більше того Віктор Янукович пропонує уніфікувати правила усіх перегонів, і звести їх в один-єдиний Виборчий Кодекс.

Детальніше на відео

 

 

tt_5
Хімічний вантаж

Миколаївці  слідом за одеситами протестують проти перевантажування в їхньому  порту отрутохімікатів із Калуша. Нагадаю, жителям "перлини біля моря" кілька тижнів тому вдалося відкараскатися від шкідливої хімії. Тоді калуський гексахлорбензол вирішили переправляти через миколаївський морський торговий порт.

Детальніше на відео

 

 

tt_6
Закрити зоопарк і не мучити звірів

Таку пораду керівництву столичного звіринця дали інспектори з європейських асоціацій захисту тварин. Кажуть, їхали в зоопарк, а потрапили у концтабір.  Новий керівник закладу, Олексій Толстоухов, обіціє покращення життя тварин вже за два роки.

Детальніше на відео

 

 

tt_7
Корова в лізинг

В уряді придумали, як підвищити виробництво молока в Україні. Державним коштом готові купувати високопродуктивних корів і роздавати їх селянам, так би мовити, в оренду.

Детальніше на відео

 

 

tt_8
Бойня  школі не сусідка

Чернігівщина гуде від скандалу. Поруч зі школою у приватному господарстві на очах в учнів убивають тварин. Чотири роки це нікого особливо не хвилювало, і лише тепер вчителі заговорили про негуманність видовища.

Детальніше на відео

 

 

tt_9
Про що мовчать сосиски

Сардельки та сосиски - їжа передусім студентів та холостяків. Щоб ці категорії населення не обманювали свій шлунок радимо порислухатися до порад фахівців.

Детальніше на відео

 

 

tt_10
Мандрівні затори

Корки на столичних дорогах як інфекція: в одному місці позбулися у прилеглих районах з'являється кілька. Так, і з відкриттям естакади на Московській площі, де затор переїхав на сусідню Голосіївську площу. Водії пристосовуються, а от пішоходи, схоже, проковтнули якийсь вірус.

Детальніше на відео

 

 

 

tt_11
Нація психічно хворих

Понад мільйон українців потребують допомоги психіатрів, підрахували у МОЗ. Душевна недуга найчастіше вражає працездатне населення та дітей. Але лікуватися українці не поспішають слава у таких закладів не найкраща.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: