Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про хімікати з Калуша, інцидент мід Луценком та Стогнієм, нові радари ДАІшників, відмову від хлорування води, цукровий діабет та багато іншого, - сьогодні у ТСН.

tsn_1
Українські моряки викрали правозахисників

Таку інформацію поширили члени організації, яка опікується гуманітарною допомогою для Палестини. Кажуть, заплатили українцям, щоб дістатись до сектора Гази, через Африку; але їх надурили і привезли у Грецію.

Детальніше на відео

 

 

tsn_2
Українські хімікати взяли курс на Англію

Судно відпливло у другій годині, а на ньому - перша партія гексахлорбензолу із прикарпатського Калуша. Небезпечні сполуки почали звідти вивозити, коли із ненадійного захоронення вони стали потрапляти у повітря, ґрунт і воду.

Детальніше на відео

 

tsn_3
Удар в обличчя дістав Юрій Луценко. Автор - Костянтин Стогній

Від радника нинішнього голови МВС - міністру колишньому перепало за  непристойну пропозицію. Це версія - міліції.  Водночас, у Народній Самообороні стверджують: Луценка і поряд не стояло, Стогній ударив іншу людину. Хто - кого?

Детальніше на відео

 

 

tsn_4
ДАІшники виїдуть на дорогу в нових авто та з новими приладами фіксації порушень

Обновки інспекторам роздавали на Софійській площі. На них міліція витратила 20 мільйонів гривень. Каже: заробила сама.

Детальніше на відео

 

 

 

tsn_5
Щоб у піщаних кар'єрах не гинули люди - рятувальники проводять там навчання

За легендою тренувань у Костянтинівському районі Донеччини - троє людей загинули, двоє - травмовані і залишаються під завалом. Легенда базується на реальних подіях: у липні на тому ж місці загинули троє дітей.

Детальніше на відео

 

 

tsn_6
Німецький зоопарк міста Карлсруе вратив 26 тварин

Під час пожежі загинули  поні, віслюки, цапи, вівці і лама. Вогонь спалахнув у вольєрі, де відвідувачам дозволено годувати тварин і гратися з ними. Приміщення встигли покинути тільки люди.

Детальніше на відео

 

 

tsn_7
У Дніпрі побільшало щук, товстолобиків та білих амурів

Їх запустив комітет рибного господарства - з надією, що принаймні до весни луската малеча доживе. Станіслав Фещенко розвідав, звідки приїхали щуки, і чому у воду не кинули судаків.

Детальніше на відео

 

 

tsn_8
До побачення, хлорко!

Київські чиновники мають намір відмовитись від технології хлорування води і прибрати отруту зі столиці. Привід один - це небезпечно. Кілька тижнів тому стався витік цієї хімічної речовини на Деснянській водопровідній станції. Чим замінять хлор?

Детальніше на відео

 

tsn_9
Цукровий діабет оголосили пандемією

Він посідає третє місце після серцево-судинних і онкологічних захворювань. У світі зареєстровано понад 300 мільйонів хворих. В Україні такий діагноз має понад мільйон людей, із них майже кожен п'ятий - інсулінозалежний.

Детальніше на відео

 

 

tsn_10
У Києві на огляд виставили шедеври геніїв російського малярства

Шишкіна, Рєпіна, Айвазовського продадуть на аукціоні у Лондоні. І заздалегідь намагаються зацікавити українських олігархів. Ціни на табличках зашкалюють. Чи вже знайшлися потенційні покупці?

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: