Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про тропічну малярію у Львові, вибори в Білорусії, ремонт у Верховній Раді, медицину катастроф та боротьбу із боржниками дивіться у випуску ТСН за 20.12.2010.

ctm_1
З миротворчої місії на лікарняне ліжко

80 миротворців, які щойно повернулись Ліберії до Львова шпиталізували із підозрою на тропічну малярію.

Детальніше на відео

 

 

ctm_2
У Білорусі обрали бацька

Президентом залишився  Лукашенко із майже вісімдесятьма процентами "за". Він іде на свій власний рекорд - 16-ть років на вищій посаді.Білорусі цей рекорд дався не просто. Опозиція знову зазнала стусанів та синців від ОМОНу. Майже всіх конкурентів Лукашенка вночі переловили і посадили до КПЗ.

Детальніше на відео

 

 

ctm_3
Ремонт після бою

Литвин каже, двері та стільці в Парламенті після минулотижневого бойовища вже полагодили. Суму збитків не називає, але говорить - ремонт зробили коштом держави. Блок Тимошенко, тим часом, бойкотує парламентські засідання. Вимога - кримінальна відповідальність за побитих колег.

Детальніше на відео

 

 

ctm_4
Україна опинилась серед світових аутсайдерів із росту зарплатні

Такі дані підрахували у Міжнародній організації праці. Останні два роки прибутки українців зростали лише на 7%, тоді як три роки тому цифра ця становила 15%.

Детальніше на відео

 

 

ctm_5
Серпом по боржниках

Народні депутати скасували норму, що забороняла нараховувати пеню за несвоєчасну сплату за компослуги. Якщо Президент закон підпише, її почнуть нараховувати вже з Нового року.

Детальніше на відео

 

 

ctm_6
Медицина катастроф, або допомога на швидкість

Надавати екстрену допомогу за міжнародними стандартами вітчизняні лікарні ще не можуть, але мають навчитися до Євро-2012. У медиків буде до 40-ка секунд, щоби поставити діагноз, і біля хворого залишити кольоровий маркер.

Детальніше на відео

 

 

ctm_7
Жорстоке вбивство немовляти розкрили ялтинські правоохоронці

Наприкінці червня на плато Ай-Петрі знайшли задушеного новонародженого хлопчика. П'ять місяців слідчі шукали вбивцю. А дітовбивця весь цей час була зовсім поруч і холоднокровно спостерігала за оперативниками. Нею виявилася рідна мати немовляти 37-річна посудниця одног з місцевих кафе.

Детальніше на відео

 

 

ctm_8
Потапа та Настю у добрі руки

Просять п’ятнадцять тисяч гривень. Утім, ціна договірна можна і поторгуватися. Бурі десятимісячні ведмежата шукають нових господарів. Вони народилися в зоокутку одного з парків Хмельницького. Через кілька місяців від їхніх батьків очікують поповнення, тому це двійко звірят виряджають у доросле життя.

Детальніше на відео

 

 

ctm_9
Тварин столичного зоопарку хочуть нагодувати використаними ялинками

Це нова ініціатива київських депутатів, які вже тепер переймаються, куди подіти зелені красуні після новорічних свят. Те, що добре депутатам, виявляється, небезпечно для тварин.

Детальніше на відео

 

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: