Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про кримінальну яєшню, примусовий мир в Парламенті, ціни на житло, нового очільника НБУ, секретні навчання та проблеми усиновлення в Україні дивіться у випуску ТСН за 22.12.2010.

01
За смажену яєшню на Вічному вогні звільнили двох столичних міліціонерів

В Інтернеті з'явилося відео, на якому четверо молодих людей улаштували перформенс біля пам'ятника Вічної слави на Печерському пагорбі. Вони смажили чималу яєшню та сосиски на Вічному вогні та знімали це на камеру. На сайті пояснили - протестують проти безцільного спалювання природного газу, яке обходиться платникам податків у 300 тисяч гривень на місяць.

Детальніше на відео

 

 

02
Примус до миру в парламенті

Генпрокуратура звітувала цього дня в Парламенті за результатами роботи над подіями 16-го грудня - депутатським побоїщем. Слідчі взялися розслідувати бої навкулачки в порядку живої черги. Згадали захоплення електрощитової 3-річної давності, бої під час ратифікації угод щодо російського флоту.

Детальніше на відео

 

 

03
Професія ризикована для життя

Так, що аж втратив пам’ять побили студенти валютника на Прикарпатті. Забрали в нього шістдесят тисяч гривень. І протринькали їх за 10 днів.  Правоохоронцям зізналися пішли на діло не через скруту.

Детальніше на відео

 

 

04
Зачарований квадратний метр

Ціни на житло і в новобудовах, і на вторинному ринку застигли на місці, кажуть ріелтори. Ось уже рік квартири ні дешевшають, ані дорожчають. Та й похвалитись активними продажами ринок не може за місяць продається близько тисячі квартир, тоді як 2008-го ця цифра була мінімум утричі вищою.

Детальніше на відео

 

 

05
Центробанк міняє обличчя

Володимира Стельмаха на посаді голови НБУ замінить його перший заступник. Перервати його десятирічне правління вирішив Президент. А заразом і призначити вихідця з Донецька Сергія Арбузова.

Детальніше на відео

 

 

06
Секретний об’єкт

Китайські пілоти не тренуватимуться на унікальному українському тренажері "НИТКА". Українські військові нині домовляються про п'ятирічну програму навчань із росіянами. Чи платитиме Росія за оренду кримського полігона вчетверо більше, як того хоче Україна, наразі не відомо. Чим цей секретний комплекс так вабить іноземні розвідки?

Детальніше на відео

 

 

07
Батьки чи покупці

Американське подружжя вимагає від України віддати дівчинку, яку народила для них українська сурогатна матір. Найняті адвокати третій рік доводять, що юридично іноземці батьки. Українська сторона їх називає не інакше, як покупцями дитини. Вітчизняне законодавство сурогатному материнству присвятило аж один рядок у Сімейному кодексі.

Детальніше на відео

 

 

08
Різдво в маси

У Берліні щороку триває гучний прийом до свята. Запрошені бідняки і безхатченки. Три тисячі  волоцюг приймають у фешенебельному готелі. У програмі різдвяне меню, жива музика і подарунки. А обслуговують бідняків місцеві зірки.

Детальніше на вдіео

 

 

09
Людяність проти закону

У Дніпропетровську розгорівся конфлікт довкола восьмирічної дівчинки, яку хоче взяти за дочку американське подружжя. У дитбудинку стверджують – для дівчинки це реальний шанс на нормальне життя, а головне здорове життя. Прокуратура каже усиновлюють незаконно. Чому американським  потенційним батькам не дають зробити із восьмирічного інваліда щасливу дитину?

Детальніше на відео

 

 

10
Доля храму

Науковці і духівництво мають різні думки з приводу того, що має з'явитися на місці першої кам'яної церкви Київської Русі. Археологи бачать там музей, панотці - церкву або монастир. При тому, що ані перші, ані другі точно не знають: яким коштом   досягти своєї мети?

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: