Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про свіято для міліції, рятувальників на вірті, вибух у Запоріжжі та похмільний синдром дивіться у випуску ТСН за 01.01.2011.

01
Міліція та свята

Міліція прозвітувала про п’ять тисяч злочинів, котрі українців  встигли  скоїли у новорічну ніч і під ранок. Третина з них вже розкриті " по гарячих слідах". Найбільш інтелігентним виявився Київ: за півдня патрулювання  нічого резонансного не трапилося,  а решту правоохоронці спробували від преси приховати.

Детальніше на відео

 

 

02
Рятувальники на варті

У новому році номер 101 українці набирали близько 10 тисяч разів. Не лише з проханнями про допомогу, але і зі святковими вітаннями. Однак на 17 пригод пожежникам таки довелося виїжджати. Здебільшого горіло сміття або новорічні страви.

Детальніше на відео

 

 

03
Монументальним терактом відзначилося Запоріжжя

Вибуховий пристрій спрацював на території обкому КПУ, де стояло скандальне погруддя.  У злочині  підозрюють двох членів місцевого осередку Всеукр об’єднання  “Свобода”. Правоохоронці від розлогих коментарів утримуються.

Детальніше на відео

 

 

04
ТСН розшукала астрологічних щасливчиків 2011 року

Це мешканці сіл Зайці і Коти. Красномовні назви символів цього року мають принести вдачу жителям цієї місцини. Що віщують їм зірки і на що сподіваються селяни у 2011?

Детальніше на відео

 

 

05
Новий рік це завжди  сподівання на нове життя

А новорічні ночі часто  бувають дуже плодовитими. Так і минулої. Руки акушерів ледь встигали приймати новонароджених маленьких кроленят та зайченят. Малеча просилася на світ Божий і влаштовувала подвійне свято своїм батькам.

Детальніше на відео

 

 

06
Похмільний синдром частий гість у перший ранок нового року

Комусь допоможе розсіл, а комусь швидка допомога.

Детальніше на відео

 

 

 

 

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: