Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про ультиматум від Кабміну, повінь на Закарпатті, очищення України та байкерський злет на Черкащині дивіться у випуску ТСН за 05.06.2010.

tcn_01
Гроші або кар'єра

 Ультиматум від Кабміну пролунав на адресу регіональних чиновників. Їх уряд зібрав на відеоконференцію, щоб дистанційно вибивати з них кошти за газ та світло. Перший віце-прем'єр Андрій Клюєв непохитний  злісні неплатники мають піти з посад. Списки на звільнення вже складають.

Детальніше на відео

 

tcn_02
Захід України і далі потерпає від надмірних опадів

За два останні дні на Закарпатті  їх випала місячна норма.Підтоплено понад дві тисячі обійсть, у півсотні з них вода дісталась до будинків. Тисяча криниць залиті нечистотами. Під водою більше трьох тисяч гектарів сільгоспугідь.

Детальніше на відео

 

 

tcn_03
Спалахами   дифтерії і поліомеліту лякає Мінохорони здоров'я

Причиною називає низький рівень вакцинації проти цих інфекцій він в Україні на рівні країн Африки. Довіра людей до щеплень  втрачена після кількох скандалів із вакцинами. Лікарі, з одного боку, закликають до вакцинації, але щепити всіх охочих не можуть.

Детальніше на відео

 

 

tcn_04
Мисливці за легкою здобиччю дістали відсіч

Підприємець з Ніжина, в якого грабіжники тричі поцілили з травматичної зброї, затримав злодіїв голіруч. Двоє чоловіків у масках та з пістолетами близько опівночі увірвалися до будинку бізнесмена. Вимагали гроші та коштовності. Віддавати кревно зароблене господар не збирався і влаштував грабіжникам гідну зустріч.

Детальніше на відео

 

 

tcn_05
Наповнив побутовий балон остерігайся і відповідай

Держгірпромнагляд пропонує - якщо балон наповнили не у встановленому місці і через газ сталося нещастя -  відповідальність покладати і на заправника, і на споживача.

Детальніше на відео

 

tcn_06
Україна сьогодні стала чистішою

У День довкілля волонтери вийшли в національні парки збирати сміття. Акцію придумали в Організації Об'єднаних націй. І тепер юристи і менеджери, науковці і студенти  беруться за брудну, зате шляхетну справу.

Детальніше на відео

 

 

tcn_07
Нині популярні пологи за межами лікарні

 Безліч практик обіцяють безболісні і безпечні пологи. Однак лікарі розвіюють міфи їм доводиться виправляти помилки домашніх повитух і невдалих експериментів. Акушери закликають не ризикувати і не грати з життям у лотерею.

Детальніше на відео

 

 

tcn_08
Байкери захопили Черкащину

З'їхалися на  найбільший мотофестиваль на теренах України. Зібралися не просто так  а з метою: могилу Кобзаря відвідати на Тарасовій горі. І заодно запевняли, щоб стереотипи про себе зруйнувати!

Детальніше на відео

 

 

tcn_09
Козацька тризна

На Запоріжжі згадували козаків, які не змирились зі знищенням Січі. 235 років тому, за наказом Катерини Другої, російські війська оточили батьківщину козацтва та зрівняли її з землею.

Детальніше на відео

 

 

tcn_10
Пляжний сезон відкрито, проте пляжі варто закрити

Цьогоріч відпочивальникам у столиці  пропонують екстремальні умови. Прозора водичка та чистий пісок це не про Київські пляжі. До відпочинку підготовлений лише один - дитячий, у Гідропарку. Інші 28 не мають відповідних дозволів.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: