Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про трагедію в Японії, паніку на сході Росії, кошторис Верховної Ради на 2011 рік, черги в податкових, підвищення тарифів на електрику та багато іншого, - сьогодні у ТСН.

tsn_1
Японські фахівці покладають надію на успіх в охолодженні реакторів

Натомість французькі та американські ядерники вже не чекають вдалого завершення операції. Найпесимістичніші експерти вважають, що до другого Чорнобиля лишилися лічені години.

Детальніше на відео

 

 

tsn_2
На Далекому Сході Росії вже справжня паніка

Там пововзли чутки про радіаційний сніг. Олександр Загородний зараз у Владивостоку, тож маємо інформацію з перших рук...

Детальніше на відео

 

 

 

tsn_3
Українців закликають не турбуватися з приводу японської радіації

Хмара рухатиметься в напрямку Тихого океану. За два дні вона може подолати понад півтори тисячі кілометрів. Великі відстані радіоактивні частинки здатні перетинати, тільки якщо потраплять у високі шари атмосфери, тобто 10-12 кілометрів. Українське МНС моніторить рівень забруднення атмосфери.

Детальніше на відео

 

tsn_4
Україна і надалі розвиватиме атомну енергетику

Всі розмови про згортання програм або будівництво нових енергоблоків – недолугий піар на закордонній біді. Так відреагував очільник Енергоатома на заяви деяких політиків про те, що Україні, з огляду на катастрофу у Фукусімі, слід відмовитись від атомної енергетики.

Детальніше на відео

 

 

tsn_5
Сім'я збирачів брухту вже тиждень тримає двох дітей у квартирі, де розлилася ртуть

Норми випарів цієї отрути перевищені у 84 рази. Санепідемстанція твердить, що це небезпека першого рівня. Уже є всі показники, що діти можуть лишитися інвалідами. Але міліція дітей не вилучає. У райвідділі твердять – матеріалів для порушення кримінальної справи немає.

Детальніше на відео

 

 

tsn_6
Сьогодні горів будинок культури "Більшовик"

Будівля на одній із найжвавіших столичних магістралей. Прилеглі квартали затягло димом. Про димову завісу повідомляють зі станції метро "Шулявська".

Детальніше на відео

 

 

 

tsn_7
Депутати витратять 924 мільйони 300 тисяч на себе наступного року

Рада блискавичними темпами затвердила власний кошторис на 2011. Кнопки тиснули за старою традицією "за себе і за того парубка". Такі голосування будуть і надалі, бо обранці не спромоглися задіяти модернізовану систему "Рада". Які гроші для себе протиснули слуги народу?

Детальніше на відео

 

 

tsn_8
Податкові тонуть у чергах

У деяких районах столиці скупчення в інспекціях сягають сотні осіб. Підприємці скаржаться, що все через новацію Податкового кодексу. Відтепер спрощенці-фізособи змушені подавати не лише звітність за квартал, а й за місяць. Хоча кодекс набув чинності ще з 1 січня, власне, форму звітності ДПА затвердила лише наприкінці лютого.

Детальніше на відео

 

tsn_9
Першого квітня тарифи на електрику підскочать на 15 відсотків

Чиновники кажуть, що тарифи гуманні. Бо в інших країнах колишнього СРСР такої турботи до людей не виявляють. Ігор Бондаренко далі.

Детальніше на відео

 

 

 

tsn_10
В неділю - День житлово-комунального господарства

А в Києві  вже сьогодні вшановували найкращих двірників. Хто вони - найвправніші мітли столиці - про це Ольга Кошеленко.

Детальніше на відео

 

 

 

tsn_11
В австрійських Альпах знайшли тіло українця, що зник на Різдво

Тридцятип'ятирічний альпініст Микита Овсієнко щез після сходження на гору Фольдьопп. До Тіролю він привіз групу туристів, проте 6 січня в гори пішов сам. Українця шукали майже місяць друзі та австрійські рятувальники із собаками, тепловими камерами і з гелікоптерів.

Детальніше на відео

 

 

tsn_12
Діамантову відзнаку отримала Ірина Білик

Після сольного концерту в Києві її засипали дарунками. Бажаними і несподіваними. Серед інших - і каблучка від колишнього чоловіка. Це знову піар, чи справжнє кохання, яке спалахнуло з новою силою, і на цей раз залишиться не тільки у кліпі?

Детальніше на відео

http://tsn.ua/video/video-novini/?page=1&media_id=383403109&items=29511&type=0

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: