Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про невдале пограбування, евакуацію українців з Лівії, земельні перепетії, стрілянину за участю пенсіонера та про закриття столичного зоопарку дивіться у випуску ТСН за 06.04.2011.

tt_1
Невдале пограбування

Озброєний автоматом та гранатою чоловік намагався розжитися валютою у київському обміннику. Напад стався  у центрі столиці. Про те, що місце  невдале для "гоп стопу"  зловмисник і не підозрював. Утекти зі скарбом йому завадили столичні затори.

Детальніше на відео

 

 

tt_7
Евакуація українців із Ліваії триває

 Ще  сімох  наших земляків евакуювали звідти турецким поромом до Ізміра. Сьогодні-завтра їх відправлять в Україну. Тим часом, десантний корабель "Костянтин Ольшанський"  продовжує свій шлях на Батьківщину. Нагадаю, на його борту 113 пасажирів.  Усі вони громадяни 14 країн. Лише кілька з них вирішили полетіти з Мальти комфортним літаком.

Детальніше на відео

 

 

tt_3
Польоти уві сні та наяву

 Регламентний комітет Верховної Ради склав чорний список депутатів, які зловживають пільговими перельотами. Туди потрапили 173 обранці представники всіх без винятку фракцій. Спільними зусиллями вони витратили на перельоти 35 мільйонів гривень.

Детальніше на відео

 

 

tt_4
Ціна влади  10 років з конфіскацією отримав заступник мера Вишневого

 Сьогодні це підтвердив апеліційний суд Київської області.  Володимир Стужук взяв два з половиною мільйони гривень хабара за 10 гектарів землі ,  це рекорд 2009 року. Однак вирок не приніс злагоди у саме Вишневе. Владу міста - супутника столиці й досі лихоманить.

Детальніше на відео

 

 

tt_5
Українську землю купуватимуть іноземці

Президент пообіцяв створити рівні умови реалізації українського чернозему для всіх. Ринок землі має запрацювати на повну потужність до кінця наступного року. Утім, і сьогодні ті українці, які мають право на свій шмат рідної землі, не можуть його реалізувати, бо акти на земельні ділянки не видаються.

Детальніше на відео

 

 

tt_2
Замах на Щекавицю

Щекавиця,  легендарна гора, названа на честь одного з легендарних  братів-засновників  Києва, доживає останні дні.  На  самісінській  її вершині будують чотириповерховий приватний будинок. А колись на неї піднімався Віщий Олег, той самий, що мстив нерозумним хозарам! 

Детальніше на відео

 

 

 

tt_6
На Житомирщині шляхетна мета обернулася скандалом

А почалося все так. При облдержадміністрації створили благодійний фонд   «Розвитку фізичної культури і спорту та Олімпійського руху». Кошти звідти мали іти  на  спорудження спортивних  майданчиків  по селах  та допомогу спортсменам. І все б нічого. Та по грошіч иновники залізли до кишень освітян та медиків.

Детальніше на відео

 

 

tt_8
Стрілянина на Кіровоградщині  пенсіонер на вулиці розстріляв чоловіка та сина

 Потерпілі нині у важкому стані в лікарні. Стрілець затриманий.

Детальніше на відео

 

 

tt_9
Дитина в неволі

На Харківщині звільнили з кріпацтва десятирічного хлопчика. Маленький азербайджанець тривалий час тяжко працював пастухом в рідного дядька  за хліб та воду. До школи не ходив, одягу практично не мав  і, крім баранів, нікого не бачив. 

Детальніше на відео

 

 

tt_11
Столичний зоопарк закриють

Тварин  доправити до більш гуманних європейських звіринців, а землю віддати під забудову розважального парку такий депутатський запит надійшов в Мінекології та до голови КМДА.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: