Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про "ядерний ренесанс" в Україні, МВФ із черговою інспекцією, мрії про безвізову Європу, перевірка Екс-Кабміна та про революцію у львівському ДАІ дивіться у випуску ТСН за 09.06.2010.

 

Україна Росія прапор
olex-kurinniy.livejournal.com
В Україні назріває "ядерний ренесанс"

Саме так про перспективи долучення російських грошей у добудову двох блоків Хмельницької АЕС висловився паливний міністр Бойко. Мало того, росіяни вже подейкують про об'єднання атомних промисловостей двох країн. Українська сторона обережніша в бажаннях - кооперація має відповідати національним інтересам.

Детальніше на відео

 

 

 

Тігіпко
Україна може збідніти на 12-ть мільярдів кубометрів газу

Міжнародний стокгольмський арбітраж оголосив вердикт: "Нафтогаз України" має повернути компанії "РосУкрЕнерго" 11-ть мільярдів кубів палива. Іще мільярд кубометрів віддати як компенсацію за упущену вигоду. Нагадаю, за прем'єрства Тимошенко газ компанії  "РосУкрЕнерго" був відчужений на користь "Нафтогазу".

Детальніше на відео

 

 

 

МВФ
МВФ із черговою інспекцією до України

Представники МВФ зустрілися з президентом Януковичем. Потім поїхали до прем'єра Миколи Азарова. Грошей не обіцяли. Експерти приїхали подивитися, чи відбулися позитивні зміни в економіці країни за останні місяці. Віктор Янукович натомість запевнив, що ВВП у країні невпинно зростає.

Детальніше на відео

 

 

 

Віза
Чи реальні мрії про безвізову Європу?

Про те, що українці їздитимуть до Європи без віз - пообіцяв Борис Колесников. За прогнозами віце-прем'єра, вільне пересування Євросоюзом стане реальністю з 1-го січня 2012-го року, себто через 19-ть місяців. Реальність і наслідки безвізового режиму оцінювала Ольга Пахар.

Детальніше на відео

 

 

 

Кабмін
Екс-Кабмін перевіряють

Аудит розпочали американські юристи. Перевірятимуть як використали бюджетні кошти за останні три-чотири роки. Нині іноземні експерти працюють із документами, проте можливі й зустрічі з представниками колишньої влади для з’ясування подробиць фінансової діяльності уряду. Розслідування триватиме кілька місяців. Перевіряльники запевняють в об’єктивності та неупередженості майбутніх результатів.

Детальніше на відео

 

 

 

 

ДАІ
Революція у львівському ДАІ

Новий керівник обласної міліції розігнав увесь особовий склад МРЕВ. Це відділ ДАІ, що приймає іспити і видає права, а також реєструє транспортні засоби.

Так радикально оглянувши свіжим оком стан справ, було вирішено побороти корупцію. Принагідно зазначу, що про корисливість львівських інспекторів ходили легенди - начебто хабарі там - як "добрий день".

Детальніше на відео

 

 

 

Авто
Авто в мішку

Уже зараз, купуючи залізного коня на ринку і навіть в автосалоні, слід не просто уважніше придивлятися до автомобіля, а й принюхуватися. Наполохати має сирий запах у салоні. Щойно відчуєте, знайте - ви поруч із колишнім потопельником. Таких машин на вітчизняному ринку щомісяця більшатиме. Європейці  щедро діляться металевим непотребом з українцями.

Детальніше на відео

 

 

 

Гроб
Екстримальне лікування

У Донецьку знайшли: як убити двох зайців одразу - побороти нудьгу і депресію. Ідеться про тренінги, де людям, які загрузли у проблемах, пропонують поховати себе живцем, щоби через стрес знайти відповіді на життєві питання.

Детальніше на відео

 

 

 

 

Міліція
Табачник пропонує повернутися до 11-ти річного терміну навчання

Міністр зазначив, що йдеться про однорічне навчання дітей, починаючи з п'яти років. На його думку, у разі запровадження "одинадцятирічки", буде доцільно поєднати шкільні програми 11-го та 12-го класів.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: