Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про загибель дитини під завалами стіни, арешт чиновників КМДА, шкільний скандал, село велосипелів та виставку антикварних автомобілів дивіться у випуску ТСН за 08.04.2011.

080411_3
Гучний арешт в столиці

Спiвробiтники київського Управлiння по боротьбі з органiзованою злочиннiстю затримали голову фракцiї Блоку Леонiда Черновецького в Київрадi Дениса Комарницького.  Генпрокуратура затримання підтвердила. Однiєю з причин затримання інформагенства називають незаконне вiдчуження комунального пакета акцiй "Київмiськбуду" та низки iнших комунальних пiдприємств.

Детальніше на відео

 

 

080411_1
На Житомирщині семирічний хлопчик загинув під обвалом стіни

І хоч дитину одразу дістав із-під уламків очевидець, травми виявились несумісними з життям. Нічийні аварійні споруди є чи не в кожному селі, але тільки після  трагедії чиновники врешті пообіцяли їх розібрати, щоб лихо не повторилося. 

Детальніше на відео

 

 

080411_2
Шкільний скандал у Дніпропетровську

 Він почався тоді, коли, як стверджують батьки, жорстока вчителька вигнала семирічного хлопчика з класу надвір, там він застудився і три місяці провів в лікарні. Педегоги кажуть, за хворобою дитини батьки приховують власну недбалість. Тим часом, малий уже півроку, як не сидить за партою.

Детальніше на відео

 

 

080411_4
На Луганщині понад сто сімей сидять без електрики

З середини березня люди мали світло  лише вдень, а вже шосту добу, як його  відключили взагалі. Люди стали заручниками  правової колізії. Підстанція, яка живить будинки, належить виправній колонії і розташована на її території. У колонії ж заговорили про ліміти і відпускати електрику цивільним відмовляються.

Детальніше на відео

 

 

080411_5
Продавці фінансових життів

Де ви працюєте, скільки заробляєте, у кого і скільки грошей позичали? Про все це знають та можуть розповісти в Бюро кредитних історій. Саме від цієї організації залежить, чи видадуть вам кредит. За законом, скористатись історією вашого фінансового життя можуть тільки ті установи, що видають кредити.

Детальніше на відео

 

 

080411_6
Готуймося до літнього сезону

 В столиці  роблять це авральними темпами.  Чиновники обіцяють - київський Гідропарк незабаром буде не впізнати! До пляжного сезону на острові приберуть і сміття, і... всі незаконно встановлені споруди.

Детальніше на відео

 

 

080411_7
У столиці можна було  побачити артефактні автомобілі

Наводили шик  та блиск  цими днями  люди "золоті руки". Ті, хто із купи брухту зробив шедеври на колесах.  Деяким  до ста років!  Найдешевша 10 тисяч доларів.  Але на таких виставках народжується бажання придбати навіть Запорожець.

Детальніше на відео

 

 

080411_8
Село велосипедів

У Великій Кісниці на Вінниччині практично усі жителі їздять на велосипедах. Водити веломашину вчаться змалечку і до старості не випускають із рук керма.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: