Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про загибель дітей на ЛЬвівщині, стрілянину на Харківщині, мітинги на майдані, земельне питання та про силу розуму дивіться у випуску ТСН за 27.04.2011.

2133_1
Петарди забрали життя двох дітей на Львівщині

Трьох братів батьки, заклопотані Великодніми святами, залишили на дідуся. Той не вгледів, як малі взяли сірники і почали пекельні забави. Гратися пішли у стодолу, повну сіна і дров. Коли клуня загорілася, найстарший хлопчик побіг кликати на допомогу. Дорослі  припустили, що двоє молодших дітей вибрались із полум'я і втекли до лісу. Але коли рятувальники загасили пожежу на згарищі знайшли тіла двох малих.  

Детальніше на відео

 

 

2133_6
Стрілянина на Харківщині

У Чугуївському районі член виконкому міськради зі зброєю ганяв людей із приватної водойми. Убитих, поранених немає. Проте осад лишився. Чиновник запевняє, стріляв, бо змушений був оборонятись. У людей своя правда.

Детальніше ні відео

 

 

2133_2
Один майдан - кілька мітингів

Ювілей харківських угод вивів на площу перед Парламентом політичні сили. Хто святкував, хто протестував. Останні вимагали денонсувати торішні угоди з  Росією, називаючи їх злочином проти держави Україна

Детальніше на відео

 

 

2133_3
Люди без газу

Один зі столичних будинків сьогодні відмикали від газового постачання. Посеред білого дня газова служба з'явилася перекривати вентиль. Як стверджують - усе задля безпеки людей. Мешканці зі сльозами на очах питають на чому готувати їжу для дітей?

Детальніше на відео

 

 

2133_8
Чия паркова

Кооператив тридцять років ставив свої авто на стоянці, а сьогодні по обіді у стоянки з’явився новий орендатор. Поставив нову охоронну будку, привів хлопців у бронежилетах і членів кооперативу на звичні місця не пускає.

Детальніше на відео

 

 

2133_5
Українська поліція матеріалізується

Цього дня вперше презентували законопроект про перейменування міліції. Його автори - профспілкові керівники МВС, стверджують, що поліцейські не братимуть хабарів, нікого не катуватимуть, і навіть захищатимуть громадян від бандитів. Кілька років тому таку вдалу реформу провели у Грузії.

Детальніше на відео

 

 

2133_4
Туалетне питання

Житомирян припекло, і вони вийшли під стіни мерії з насущним питання - куди ходити до вітру? Комусь смішно, та тільки не містянам. Річ у тім, що Житомиру катастрофічно бракує громадських вбиралень. Тож, активісти попросили звернути увагу на цю проблему чиновників.

Детальніше на відео

 

 

2133_7
Хто розумніший - людина чи "Рибка"

Якщо людина - це українець, професор-нейрохірург Андрій Слюсарчук. А "Рибка" - це найпросунутіша комп’ютерна шахова програма, відома у всьому світі. Сьогодні вони зійшлися у двобої. Хто кого?

Детальніше на відео

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: