Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про Лондонське весілля, кишенькових злодіїв, повернення з "того світу", міни в пошті та багато іншого, - сьогодні у ТСН.

tsn_1
Лондонське весілля
Престолонаступник одружився, і взяв за дружину університетську подругу, дівчину з народу - Кейт Мідлтон. Глядачі каналу "1+1" мали можливість наживо споглядати це дійство. Усе відбулося, як по маслу. Проте деякі очікування все ж таки не справдилися. Попри шлюб із принцем, дівчина з народу Кейт Мідлтон так і не стала принцесою. Чи це сильно її засмутило?
Детальніше на відеоtsn_2
Пряме включення з Лондону
Наживо церемонію подивилися 2,5 мільярди глядачів. І кілька мільйонів із них - завдяки каналу 1+1. Церемонію наш канал транслював від початку до кінця, усі її деталі обговорювали в студії.  Психологи аналізували щирість почуттів за мімікою і жестами,  ювеліри розкрили секрет діадеми, що прикрашала голову нареченої,
Детальніше на відео
tsn_3
Спіймав кишенькового злодія за руку - потрапив у лікарню
Четверо зловмисників побили чоловіка, якого спочатку хотіли пограбувати просто в мікроавтобусі. Водій на прохання викликати міліцію не зважив, і відчинив злодіям двері. Кишенькарів - шукають досі, а потерпілий, фотограф одного з популярних видань - хоч і стікав кров'ю, зробив знімок зловісної маршрутки та її керманича.
Детальніше на відео
tsn_4
На Буковині лікарі повернули з того світу 8-річну дитину, яка впала у ставок
Хлопчик пролежав на дні водойми рекордну для людини кількість часу – більше чотирьох хвилин. Іще 15 хвилин йому подавали першу медичну допомогу, далі сорок кілометрів до районної лікарні, півтори години реанімації та чотири дні в комі.
Як зробили неможливе?
Детальніше на відео

tsn_5
Дві підозрілі посилки виявили працівники центрального відділення Укрпошти в Сумах
У фасувальному цеху поштарки помітили доволі важкі та компактні пакунки із предметами, схожими на міни. Працівники відділення викликали МНСників та міліцію - підозри підтвердились. Правоохоронці оточили територію, евакуювали працівників пошти. Обстежили приміщення, але вибухівки не знайшли. А в середині підозрілих посилок, як з'ясувалося, були дві іржаві мінометні міни п'ятдесяти-міліметрового калібру часів Великої Вітчизняної війни, щоправда, без вибухового начиння.
Детальніше на відео
tsn_6
На Київщині у військових відібрали землю
Жителі військового містечка занепокоїлися тільки тоді, коли почали відчувати страшенний сморід. Виявилось, орендатори, що прихопили гектари, демонтували там очисні споруди, і затіяли будівництво. Лише коли скандал вийшов на рівень Генеральної Прокуратури, військовим пообіцяли повернути статус-кво. Та чи означає, що жителям дихатиметься легко?
Детальніше на відео

tsn_7
У столиці покійників більше, ніж могил
Відзавтра і аж до вівторка в Україні - поминальні дні. Час паломництва до родинних могил.  Але ми поговоримо про прозаїчну проблему. За три роки ховати киян буде ніде - підрахували столичні чиновники. Єдиний запропонований наразі вихід - небіжчиків зі столиці вивозитимуть в область. Іще один варіант - кремація. Як вирішить цю проблему місто?
Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: