Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про бійку у Раді, кадрові проблеми в уряді, смерть у міліції, переодягання міліціонерів, хаос із вакцинами та про земельий скандал у Києві дивіться у випуску ТСН за 18.05.2011.

1805_1
Віце-спікер Мартинюк поклав на лопатки депутата Олега Ляшка

Той хотів поговорити про затримку зарплат. Адам Мартинюк слова депутату не дав. Лайка стрімко переросла у бійку. Бої без правил у Раді сьогодні найголовніша тема розмов.

Детальніше на відео

 

 

1805_2
Уряд потрапив у зону турбулентності

Учорашнє звільнення міністра фінансів збурило хвилю припущень про відставку інших урядовців і навіть усього уряду. Під сокирою, за висловом президента, ходить міністр фінансів. Генпрокуратура накопала порушення у Міносвіти і відставку знову пророкують Дмитру Табачнику.  Миколу Азарова критикує кримська влада.

Детальніше на відео

 

 

1805_3
Ще одна смерть у райвідділку міліції

В Броварах у СІЗО помер 27-ми річний чоловік. І правохоронці, й дружина підтверджують, що у нього було хворе серце. При цьому овдовіла жінка переконана, що її половину довели до смерті. Правохоронці кажуть: навпаки, зробили все можливе, щоб урятувати.

Детальніше на відео

 

 

1805_4
Фешн-революція у Міністерстві внутрішніх справ

Воно перевдягає своїх співробітників: від шкарпеток до пальт та кашкетів - цього року на вбрання витратять понад 85 мільйонів гривень. ТСН так і не змогла добитися від міністерства, скількох правоохоронців планують перевдягти цим коштом, утім, дізналася - міліцейський мундир за ціною може позмагатися із дизайнерським костюмом.

Детальніше на відео

 

 

1805_5
Хаос із  вакцинами в Україні набирає обертів

 12 видів вакцин не закупили і нині їх проведення у державних поліклініках заморожене. Національний Календар щеплень  втратив чинність. Тож медичне міністерство змушене юридично  доводити обов'язковість щеплень у призначені терміни.

Детльніше на відео

 

 

 

1805_6
Дороги Донбасу можуть  стати рівними

Якщо на їх ремонт скинеться місцеве населення. Оригінальна  ідея спла на гадку очільникові Донецької облдержадміністрації Анатолію Близнюку. Дослівно сказав так: «Люди добрі, допоможіть, хто чим може».

Детальніше на відео

 

 

1805_7
Гонитва за металом

У  Нікополі заради видобутку брухту людей позбавили дачних ділянок, знищили родючі землі і поставили місто під загрозу  спалаху небезпечних інфекцій.  Екологи кажуть,  назріває екологічна катастрофа, місцеві урядники підтверджують  -  роботи ведуться незаконно, проте зупинити копачів поки що не може ніхто.

Детальніше на відео

 

 

1805_8
Земельний скандал у самісінькому центрі Києва

Стадіон "Старт", на якому відбувся знаменитий "матч смерті," викупила така собі інвестиційна компанія. Місцеві жителі запевняють, що на власні очі бачили проект, де на місці стадіону височіє торгівельний комплекс та житлові висотки. Які відомі країні прізвища опинилися в центрі скандалу?

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: