Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про російське втручання в Киргизстані, акцію протесту під стінами посольства Киргизстану, групу "чорних" ріелторів в Черкасах, неповагу до поважного віку та про анти рейтинг найбрудніших українських міст дивіться у випуску ТСН за 12.06.2010.

Киргистан
Киргизстан просить російського втручання

Киргизстан просить російського військового втручання в конфлікт на півдні країни, де вже другий день поспіль тривають сутички між узбецькою та киргизькою громадами. Відповідь Кремля поки що негативна - президент Медведєв назвав події в Киргизстані внутрішньою справою, підстав для участі в конфлікті російських військ, за його словами, немає.

Детальніше на відео

 

 

Акція  протесту
Акція протесту під стінами посольства Киргизстану

У Києві під стінами посольства Киргизстану в ці хвилини триває акція протесту. Пікетують представники узбецької діаспори в Україні. На їхнє переконання, події в Оші можна назвати етнічними чистками. Посилаючись на повідомлення своїх рідних, які живуть в охоплених конфліктом містах, українські узбеки заявляють, що в сутичках беруть участь киргизькі військові й переодягнені у форму цивільні націоналісти, які відстрілюють узбеків і масово спалюють їхні будинки.

Детальніше на відео

 

 

Рієлтор
Групу "чорних" ріелторів затримали в Черкасах

Упродовж двох років бандити забирали в пенсіонерів та безпорадних людей квартири. Власників вивозили за місто, били і примушували переписувати житлО на інших. Жертвами шахраїв стали зо три десятки людей. Злочинці своєї вини не визнають, і запевняють, що були санітарами міста. Мовляв, позбавляли суспільство від зайвих людей.

Детальніше на відео

 

 

Пенсіонери
Неповага до поважного віку

Фахівці ринку праці попереджають - пенсійна реформа з подовженням віку до шістдесяти п'яти років, може збільшити армію безробітних. Роботодавці вже нині відмовляють у працевлаштуванні людям передпенсійного віку і віддають перевагу молодим фахівцям. Співробітникам за 50-т - знижують зарплатню.

Детальніше на відео

 

 

Одяг
Українці повернулись обличчям до свого

Купувати пошиті в нас  пальта, а надто дитячий одяг, - почали активніше і більше. Хоча до масового носіння рідного ще далеко. А саме про це мріють  українські швачки напередодні професійного свята.

Детальніше на відео

 

 

Росія
Північні сусіди святкують

Українці братів своїх поздоровляли із випередженням. Іще напередодні відгуляли на святковому концерті та фуршеті. Мед-пиво за Росію пив і Олександр Шилко.

Детальніше на відео

 

 

Завод
Антирейтинг найбрудніших міст України

Держкомстат указав на 12-ть міст, що є небезпечними для здоров'я. Про номінантів брудної десятки - Христина Тимчук.

Детальніше на відео

 

 

 

Серце
Епідемія серцевих недуг

За офіційною статистикою, на аритмію - порушення ритмів серця - страждає мільйон українців. Реально - кажуть лікарі - хворіє щоп'ятий. І може навіть не здогадуватися про це. Поки серце не прихопить.

Детальніше на відео

 

 

 

Рятувальник
Смертність на воді

Початок літа вже ознаменувався кількома трагедіями на пляжах. Щодня хтось не повертається після відпочинку додому. Це літо може побити сумні рекорди за кількістю утоплених - говорять фахівці.

Детальніше на відео

 

 

Велосипедист
Екстремали відпочивають

У Києві відбувся Перший український фестиваль екстремальних захоплень. болдеринг, вейкбординг, джибінг, пейнтбол - це не повний перелік того, що там було. Деякі види спорту Юлія Дячук протестувала на собі.

Детальніше на відео

 

 

Літальний апарат
На сандалі до зірок

Україна готується до змагань із флюгтагу. Це політи, а радше, падіння на саморобних апаратах найнепередбачуванішої форми. На заході такі змагання - хто чимдалі пролетить на свині або драконі, а потім ефектно зануриться у воду, відбуваються щороку. В Україні триватимуть уперше. Сорок команд падатимуть у Дніпро вже за тиждень.

Детальніше на відео

 

 

Автомобіль
Фестиваль ретро-автомобілів у Львові

Один із найбільших в Україні фестивалів ретро-автомобілів стартував у Львові. 30-ть екіпажів із трьох польських і трьох українських міст змагатимуться два дні. Сьогодні випробовували, як їхній антикваріат витримає траси приміських Брюховичів.

Детальніше на відео

 

 

Мотоциклісти
Козаки на мотоциклах

Запоріжжя сьогодні окупували байкери. Понад сімсот фанатів руху з'їхалися на береги Дніпра для участі в міжнародному фестивалі “Байкер Січ”. Мотоциклісти кажуть – їхня мета – не лише зібратися разом, а й зламати усталені стереотипи – сьогодні байкери – це не відірвані підлітки на двоколісних, а цілком самодостатні люди, які понад усе цінують волю.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: