Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про курс євро, дві жахливі аварії на Київщині, битва за парк у Тернополі, неповне об'єднання та про "Білоруську весну-2010-ть" дивіться у випуску ТНС за 10.05.2010.

01_evro
Старий світ може спати спокійно

Європейська валюта почала оздоровлюватися. Допомогла терапія від міністрів фінансів ЄС - вони назбирали безпрецедентний за розмірами стабілізаційний фонд на континенті - понад трильйон доларів. Повідомлення про його створення вже дало результати - курс євро почав стрімко зростати, світові ринки заспокоїлися. 

Детальніше на відео

 

 

 

Аварія
Дві жахливі аварії на Київщині

Восьмеро жертв, серед яких - двоє дітей. На сільській зупинці позашляховик на швидкості врізався в сім'ю, яка поверталася додому після святкого феєрверку.

Лише за минулу добу на території країни зареєстровано 79-ть дорожньо-транспортних пригод, у яких загинули 12-ть осіб та 101-на – травмована.

Детальніше на відео

 

 

 

Юлія Тимошенко
Ще одна спроба дружити проти

Опозиційні сили створили комітет захисту України. Щоправда, не всі ії представники поставили свої підписи під установчим актом. Утім, одне з головних завдань -  Усеукраїнський рух опору в довгу шухляду обіцяють не відкладати - на що здатні - планують продемонструвати вже завтра.

Детальніше на відео

 

 

Церква
Битва за парк у Тернополі

Добру його частину захопила неідентифікована релігійна громада і неймовірно розбудувалася. Саму церкву не визнає жодна з місцевих конфесій. Греко-католИцька церква вважає цих вірян сектантами, православна називає ще одним "білим братством".

Детальніше на відео

 

 

 

 

 

Білоруська весна
У Києві стартувала "Білоруська весна-2010"

Фестиваль партизанської культури триватиме 13-ть днів. За цей час презентація культури сусідньої країни відбудеться в десяти містах. Яскраві перфоманси, виставки фотографій та презентації книг.  Театралізований флешмоб із нагоди відкриття фестивалю відбувся сьогодні на Білоруській вулиці в Києві.            

Детальніше на відео

 

 

 

Кулемет
Таємниці війни

Таємниці війни розкриває коростенський військово-історичний комплекс "Скеля". Ця фортифікаційна споруда, збудована у тридцятих роках у гранітній скелі, не має світових аналогів. За своїми розмірами та інженерними характеристикам об’єкт "Скеля" переважає "Вервольф", упевнені дослідники.

Детальніше на відео

 

 

 

 

Баталії
Останній бій найважчий

Берлін – упав, Німеччина капітулювала, а в Празі та її околицях і досі тривають бої.

В історії бій під чеським містом Слівіца дістав назву останньої битви Другої світової війни.

Детальніше на відео

 

 

 

Буковина
На “Буковелі” закрили лижний сезон

Торік, наприклад, останній лижник із тамтешніх схилів спустився на тиждень раніше. За словами керівництва курорту, цей сезон був удалим — допоміг сніг, якого випало нівроку. Туристів відпочило майже на сорок відсотків більше, ніж торік — близько мільйона двохсот тисяч.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: