Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про безіменних героїв України, нові методи роботи колекторів, транші кредиту від МВФ, нову "Еліта-Центр", смерть у метрополітені та про життя ціною в "Лексус" дивіться у випуску ТСН за 22.06.2011.

2206__1
У Донецьку спалили прапори СРСР

Сумну дату згадували цього дня українці Сходу та Заходу, Півночі та Півдня країни. Щоправда, відзначали в різний спосіб. Так, у Донецьку спалили прапори СРСР та нацистської Німеччини. Зробили це двоє шахтарів. Акцію провели на верхівці одного з териконів шахти імені Челюскінців.

Детальніше на відео

 

2206__2
Без партійних символік та ідеології

Багато міліції, але ніяких загороджень і вільний доступ до могил. День пам’яті з нагоди початку радянсько-німецької або Великої вітчизняної війни у Львові ще триває. Але вже зараз очевидно: у місті врахували уроки 9-го травня, коли святкування Дня Перемоги обернулося масовими сутичками та бійками.

Детальніше на відео

 

2206__3
Безіменні герої України

Сім десятиліть минуло від початку Великої Вітчизняної війни, а в Україні і далі з'являються могили невідомих солдатів. Півтисячі останків вояків перепоховали в Борисполі. Їх виявили зовсім нещодавно і випадково - під час земельних робіт. За час після війни навіть папір у більшості знайдених солдатських медальйонів перетворився на порох.

Детальніше на відео

 

2206__4
Нові методи роботи колекторів

Нові методи роботи демонструють колектори, які допомагають банкам у роботі з боржниками. Мало того, що вони позбавляють  людей сну, вони пропонують цинічне вирішення вашого боргового питання розплатитися органами. Скажімо, ниркою. Юристи радять іти до міліції та суду.

Детальніше на відео

 

 

2206__5
Нові транші кредиту від МВФ

Одразу два транші кредиту від МВФ Україна може отримати вже у вересні. Оптимістичний прогноз зробив віце-прем'єр Сергій Тигипко. За його словами, у МВФ вирішили: наприкінці серпня відрядити до Києва свою місію. А тоді, на початку осені, Україна зможе отримати довгоочікувані гроші, які спрямують на підтримку золотовалютних резервів України, сказав Тигипко.

Детальніше на відео

 

2206__6
Нова "Еліта-Центр"?

Понад п'ятсот сімей без грошей та квартир попереджають про житлове будівництво, яке може спіткати доля сумнозвісної афери "Еліта-Центр". Кияни, заплативши гроші будівельникам, уже кілька років не можуть отримати власне житло. Забудовник заспокоює, через переоформлення документів на землю будівництво зупинили, проте вже відновили.

Детальніше на відео

 

2206__7
Уряд підготував законопроект земельної реформи

Сьогодні Микола Азаров доручив розпочати громадське обговорення документа, який він називає революційним. Законопроект, зазначив Прем'єр, дасть змогу семи мільйонам власників земельних паїв продавати свої наділи. Купувати землю зможуть фізичні особи, фермери, держава та територіальні громади. Продавати землю іноземцям проект закону забороняє.

Детальніше на відео

 

 

2206__8
На гачку в погоди

Аграрії переймаються врожаєм, який у нашій країні чомусь прямо залежить від погодних умов і ні від чого більше. Посушливий початок літа не виправдовує поки що сподівань аграріїв. Метеорологи їх утішають. Літо закінчується, і повернеться за місяць, не раніше. Чи раді таким звісткам землероби?

Детальніше на відео

 

 

2206__9
Смерть у метрополітені

У Києві студент кинувся під потяг на станції "Нивки". Трагедія сталась о пів на дев'яту. Міліція відкидає версію щодо умисного вбивства - четвертокурсника з педуніверситету, начебто ніхто не штовхав на рейки. Чергова по станції бачила, як хлопець чекав, щоби потяг під'їхав якомога ближче, а потім стрибнув.

Детальніше на відео

 

 

2206__10
Життя ціною в "Лексус"

Онкохворі діти шукають добродійника, який би подарував лікарні сепаратор крові. Його вартість якраз і  дорівнює позашляховику. А без нього онкохворі діти можуть померти від кровотечі. Їм бракує спеціального компонента крові - тромбоконцентрату. Він єдиний рятує при низьких аналізах крові під час хіміотерапії.

Детальніше на відео

 

 

2206__11
Хірургічний тандем

Українські кардіологи та онкологи провели унікальну операцію. За скальпелі вони взялись одночасно за одним операційним столом. Лише такий союз лікарів зміг урятувати життя малого пацієнта. Як з'ясувалося згодом, такого не те, що в Україні, у світі практично ніхто не робив.

Детальніше на відео

 

 

 

2206__12
Безкоштовна освіта, як у мишоловці

Випускницю педуніверситету зобов'язали повернути державі 20-ть тисяч гривень за навчання. Суд арґументував так - училася вона безкоштовно, за гроші держави, а три роки за направленням не відпрацювала. Тож суму мусить повернути. Раніше в таких справах суд завжди ставав на бік випускника.

Детальніше на відео

 

2206__13
Мрії збуваються

Це довела історія маленької дівчинки з Одеси. Семирічна Ярослава Криворучко та її родина мріяли про повний курс дельфінотерапії. Дитина хвора на ДЦП, а заняття з дельфінами дають надію на повне одужання. Ця історія виграла в акції Приватбанку "Мрії збуваються". За умовами, клієнти банку описували свої найзаповітніші бажання і впродовж місяця всі охочі голосували за них на сайті банку.

Детальніше на відео

 

 

2206__14
У бій ідуть уже не ті

Культовий фільм Леоніда Бикова "У бій ідуть лише старі" очікує несподіване продовження. Валерій Пащенко, який зіграв у картині лейтенанта Воробйова, збирається зняти про своїх друзів кіно. Артист вірить, що всі, хто залишився живим, знову зберуться на знімальному майданчику, і заспівають легендарну Смуглявку".

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: