Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про боротьбу з повінью, вступну компанію, поротьбу із наркозалежністью та прибульців серед нас дивіться у випуску ТСН 26.06.2010.

tcn_04
Зупинити повінь раз і назавжди

Це вимагає Прем'єр-міністр Микола Азаров.  Сьогодні на Буковині він оглядав наслідки останніх руйнівних дощів. Нагадаю, за три дні затопило 65 населених пунктів, а заодно і повені дворічної давності. За результатами, улаштував кадрову чистку і звільнив керівника Чернівецького обласного управління меліорації та голову Обласного КРУ.

Детальніше на відео

 

 

tcn_05
Обмежений вступ

Міносвіти цьогоріч змінює правила вступу до вишів. І обмежує абітурієнтів у кількості навчальних закладів, куди вони можуть одночасно подавати документи. Торік знаходилися вмільці, яким удавалося заявити про себе в шістдесяти навчальних закладах.

Детальніше на відео

 

 

tcn_01
У студентів розпочинається пора заробітку

І дедалі частіше це гонитва не за гривнею, а за стабільнішими валютами. Українські спудеї масово їдуть працювати за кордон.

Детальніше на відео

 

 

tcn_06
Як долають залежність

У світі День боротьби зі зловживанням наркотиками і їх незаконним розповсюдженням. За різними даними, в Україні вживають наркотики від півтора до двох мільйонів осіб. Фахівці бідкаються, проблема лише набуває обертів, і подолати цю  наркоепідемію дуже складно

Детальніше на відео

 

 

 

tcn_03
Відпустка - добра нагода розслабитися

Але юридичний бік цієї приємної справи потребує пильності легковажні відпочивальники ризикують утратити гроші, або й саму роботу. Про можливі пастки закону.

Детальніше на відео

 

 

 

tcn_02
Прибульці вже серед нас

Космічні карлики,’’гостровухі’’, трубчастоносі та інші. У Харківському планетарії класифікували космічніх прибульців. Висновки зробили проаналізувавши свідчення тих, хто начебто бачив сірих та зелених чоловічків

Детальніше на відео

 

 

 

tcn_07
Півмільйона за ДТП

У Черкасах пенсіонер вимагає відшкодувати моральні та матеріальні збитки від водія автомобіля, який збив його на пішохідному переході. Учасниця інциденту твердить дорожньо-транспортної пригоди не було. Мовляв, дідусь сам упав. А з водія просто вимагають гроші.

Детальніше на відео

 

 

 

tcn_08
Настало літо - прийшли грози

Від блискавок уже потерпають люди. На Львівщині один хлопець загинув, один дивом залишився живим. Далі більше, обіцяють учені. Електромагнітний фон землі за останні десятиліття зріс у мільйони разів, а Гідрометцентр обіцяє грозове літо.

Детальніше на відео

 

 

 

tcn_09
Секс під дощем та ковзани на траві

За цим усередині літа до України приїхала голосиста француженка Лара Фабіан.

Півтора-годинну музичну стрічку співачка вирішила знімати саме на наших колоритних теренах. Не минулося і без спецефектів.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: