Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про звільнення Могильова, річницю Жовтневої революції, пам'ятник Сталіну в Запоріжжі, "чорних ріелторів", 60-річчя українського телебачення та багато іншого, - стогодні у ТСН.

Президент звільнив міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова
І погодив його кандидатуру на посаду Голови Ради Міністрів Автономної Республіки Крим.  Нагадаю, Кримський уряд працював без керівника з 17 серпня. Пан Могильов очолював МВС півтора року. Водночас, Міністерство внутрішніх справ уже отримало нового голову. Це Віталій Захарченко, який донині майже рік був головою Державної податкової служби.
Детальніше на відео



Річницю Жовтневої революції відзначили сутичками комуністів з націоналістами
Попри заборону суду проводити будь-які масові акції, Комуністична партія вшанувала пам'ять вождя і поштовхАлась зі свободівцями. Причина сварки вже багато років та сАма - для одних - Ленін завжди живий, для інших - "живий Ленін" - жах і маячня. Ігор Бондаренко із червоного Хрещатика.
Детальніше на відео



У Донецьку прихильники лівих сил пройшли демонстрацією центральною вулицею міста
Лідери Комуністичної партії України голосно критикували владу, але зібрання за годину мирно завершилося. І хоча мітинг проводили біля підніжжя пам‘ятника вождю світового пролетаріату Володимиру Леніну, центральне місце на святі цього разу посів Йосип Сталін. Саме його портрет прикрашав пластикові торбинки, які майже відразу розкуповували учасники свята та перехожі.
Детальніше на відео

 

Пам’ятник Сталіну знову відкрили в Запоріжжі
За словами комуністів, відновити монумент диктатора, який невідомі висадили в повітря рік тому, їх знову попросили ветерани. Гроші на відновлення пам’ятника збирали ті самі пенсіонери. У підсумку лишилося ще й на Зою Космодем'янську. Її бюст поставили поруч із вождем світового пролетаріату. На додачу комуністи пообіцяли значно підсилити охорону скульптур – щоби генералісимуса не знищили вдруге.
Детальніше на відео



До предстоятеля УПЦ Московського патріархату привезуть мощі святого Димитрія прямо в лікарню
Єдина інформація, яку оголошує церква, - стан здоров'я Митрополита стабільний і поліпшується. Медики ще стриманіші в коментарях. Докладніше - Олена Мацюцька.
Детальніше на відео





На Вінниччині - медичний скандал
Тамтешня прокуратура порушила кримінальну справу за фактом розкрадання препаратів для хіміотерапії лікарями обласного онкодиспансеру. Прокурорам поскаржилися, що за ліки, які мають видавати безкоштовно, медики вимагали гроші. Ті кажуть - їх обмовили. І пояснюють - державних закупівель для онкохворих обмаль, тому змушені відправляти хворих до аптеки. Чи уплутані в корупції медики? - Наталка Фінклер про це.
Детальніше на відео



Протести чорнобильців тривають, але в їхніх лавах уже намітився розкол
"Союз Чорнобиль України", який об'єднує більшість ліквідаторів, не підтримав акції протесту на печерських пагорбах. На думку лідера цієї огрганізації, невелика частина чорнобильців вирішує свої проблеми за рахунок інших. Відсудивши підвищення пенсії, вони не дають змоги піднімати пенсії тим, хто в суди не звертався.
Детальніше на відео




Скандал на Херсонщині
У той час, як тамтешні фермери вимушені за копійки продавати городину, до шкіл області дари ланів закуповують утрИдорога. Наприклад, картопля на ринку коштує дві гривні - до шкіл її закуповують по 6.80 за кілограм. Капуста на ринку - гривня, а до школи вона доїжджає вже за 9 гривень. До нас звернулися жителі села СтрілкОве Генічеського району Херсонщини. Попросили з'ясувати ситуацію. Олена Ваніна далі.
Детальніше на відео



У Миколаєві затримали групу так званих "чорних ріелторів"
Дві жінки знаходили одиноких людей, що зловживали спиртним або ж мали борги за житло, як соцпрацівники лізли їм у душу, обіцяли допомогу, натомість квартири продавали, а гроші привласнювали. Наразі правоохоронці встановили вже п`ять таких епізодів. Ольга Параскун про схему обману.
Детальніше на відео



Держава планує вторгувати 2,5 мільярди гривень від продажу акцій Київенерго та Західенерго
Про це заявив голова Фонду держмайна Олександр Рябченко під час телемосту з іноземними інвесторАми. Обидві енергогенеруючі компанії виставлено на приватизаційний конкурс, що відбудеться 25 листопада. У державній власності залишаться 25 відсотків цих компаній та ще 5 Обленерго, що виставлятимуть на продаж наступного року. Марія Васильєва далі.
Детальніше на відео




Чотири дівчини жорстоко побили свою ровесницю
Інцидент стався на Луганщині. Правоохоронці кажуть, після численних знущань дівчину роздягли, вивели на балкон сьомого поверху недобудованого будинку та змусили кричати про саму себе непристойні та образливі слова. Свідками дівчачих розборів були п'ятеро хлопців. Жоден у бійку не втрутився. Натомість, один знімав побиття на мобільний телефон. Мобільний цинізм підлітків - тема Олени Черняєвої.
Детальніше на відео




Прокуратура закликає перевіряти будівельні організації, яким довіряють свої гроші
Днями прокуратура Києва звернулася до суду з проханням повернути земельну ділянку поруч із метро "Либідська" у власність міста. Дозвіл на землю, мовляв, отримано незаконно, на будівельні роботи дозвільних документів теж немає. А от центр продажу квартир уже відкрили. По чім квадратні метри? - тема Оксани Щербини.
Детальніше на відео




Де виростають красуні, а головне - чи залишаються вони в Україні
Чи шукатимуть собі пару за кордонами - ось що зацікавило Наталку Фінклер. Вона побувала в селі СтрИжавка на Вінниччині в гостях у родини Курячих, щоби дізнатися секрети плекання вроди.
Детальніше на відео





Українське телебачення розміняло сьомий десяток
5 листопада з Києва вперше транслювали кіно на блакитні екрани. Мовлення було пробним, тому прем'єра не вдалася. Справжні програми в ефірі з'явилися за день. Як це було, і чи пам'ятають кияни перший день телебачення? - з'ясовував Олександр Романюк.
Детальніше на відео




Ювілей будителя
Руська мати нас родила, руська мати нас повила, руська мати нас любила, чому ж мова їй не мила? Ці слова належать Маркіяну Шашкевичу – священику, який уперше в Галичині виголосив проповідь українською. Він помер молодим, але увійшов в історію української літератури як "будитель". Від часу його народження минуло 200 років. Як панотець здійснив революцію у свідомості українців? - про це Омелян Ощудляк.
Детальніше на відео



Попередні кастинги 2 сезону проекту "Голос країни" вражають Костянтина Меладзе
Наш канал отримав тисячі заявок на сайті, із них відібрали півтисячі найкращих претендентів і їх уже запросили до Києва. Серед учасників другого "Голосу" - чимало вокалістів із першого сезону. Але їм знову доведеться проходити суворий вибір наосліп. Мріють потрапити в "Голос країни" і гості з інших країн. А головне зрозуміло вже нині. Музичний продюсер шоу Костянтин Меладзе переконаний -у другому сезоні голоси будуть іще сильніші.
Детальніше на відео

Повʼязані теми:

Наступна публікація