Про поховання Оксани Макар, розслідування прокуратурою смерть в'язня в Бучанській колонії, проект угоди про асоціацію України та ЄС, об'єднання опозиції та про війну проти фармацевтичних компаній дивіться у випуску ТСН за 31.03.2012.
Машина, якою доправляли тіло дівчини з Донецька на Миколаївщину, приїхала близько першої дня. Увесь шлях мікроавтобус із труною Оксани супроводжували патрулі ДАІ. Біля під'їзду Оксану зустріли рідні – бабуся та дідусь. Вони не бачили дівчини відтоді, як лікарі направили її на лікування в Донецьк.
Будинок, де мешкали мама з дочкою, загорівся, коли вони міцно спали. Люди ледь не отруїлися чадним газом. Але тваринка вчасно їх розбудила.
Тіло 27-ми річного Тараса Войцеховського родичам видали понівеченим. Співкамерник розповів, що хлопця забили до смерті п'яні офіцери-охоронці. Адміністрація колонії натомість заявила, що він помер від панкреатиту. Після публічного розголосу справу на контроль узяла прокуратура Київщини.
У Полтавській області правоохоронці заарештували чоловіка, якого обвинувачують у вбивстві. Він 10-ть років переховувався від правосуддя в Молдові, але нещодавно його знайшли та екстрадували до України. Нині він очікує на вирок суду в Полтавському СІЗО.
Рік тому судно з екіпажем затримали біля берегів Греції з підозрою в контрабанді. І лише днями Апеляційний суд визнав українців невинуватими. Увесь цей час вони провели у грецьких в'язницях. Зв'язок із рідними вдавалося підтримувати лише телефоном.
Сьогодні у Брюсселі представники обох сторін цілком завірили політичну її частину. А от на торговельні положення, зокрема і про зону вільної торгівлі, ще чекають технічні виправлення. Саме підписання угоди, за повідомленням вітчизняного МЗС, може статися впродовж року.
Сьогодні на з'їзді партії "Батьківщина" зачитали листа ув'язненого Юрія Луценка. Він заявив, що "Самооборона" приєднується до політичної сили, яку очолює інша ув'язнена Юлія Тимошенко. Лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк теж багато говорив про об'єднання.
Едуар Ільїн, чоловік, якого вважають винним у вибуху п'ятиповерхівки в Чернігові, помер у лікарні. Він - не самогубця, твердять батьки покійного. Кажуть, хтось підклав вибухівку в підвал. Хочуть відстояти чесне ім'я сина і поховати його за православними обрядами. Нагадаємо, що вибух стався в понеділок, унаслідок якого дві людини загинули і три - постраждали. 30 родин наразі відселені.
Війну фармацевтичним компаніям, які завищують ціни на ліки, оголосила Раїса Богатирьова на першій своїй прес-конференції на посаді міністра охорони здоров'я. Нині вивчають вартість препаратів, які продають в Україні і сусідніх країнах. Відомо, що в нас імпортери завищують ціни в рази.
Батьки дворічної Поліни дістають препарати лише за кордоном і за шалені гроші. Однак, вони сумніваються і в лікуванні, і в діагнозі. Майже два роки медики на Полінине захворювання мають різні погляди. Дитина втрачає дорогоцінний час.
У Яготині, на Київщині, люди в масках обчистили ювелірний відділ магазину на півмільйона гривень. Міліція розшукує злочинців, і вже має відео підозрюваних.
Пожежу невідомі організували в одному із яхтклубів. Кому знадобилося палити елітний транспорт, і чиє майно постраждало у вогні найбільше – дивіться у сюжеті ТСН.
Вчора столичний метрополітен улаштував день відчинених дверей для всіх охочих. Люди змогли зазирнути у всі щілини підземки і поспілкуватися з її працівниками. Чи заспокоїло побачене екскурсантів і чи прибуло в них упевненості безпеки свого підземного життя?
Паркувальної революції, запланованої на День сміху, вочевидь, не відбудеться. Нагадаємо, що уряд постановив із першого квітня 2012-го року всі розрахунки за паркування здійснювати в безготівковій формі. Тобто, або через паркомати, або за допомогою мобільного паркінгу, або купуючи спеціальні разові чи довготривалі паркувальні талони у спеціальних місцях продажу.
До цієї операції сьогодні долучився чи не весь елітний столичний Печерськ. Хай як намагалися закликати на землю вусаня - той був невблаганний, ризикувати своїм життя не захотів. Тоді на ризик пішли люди.
На вулиці 16-ти європейських столиць вийдуть захисники тварин із вимогами розслідувати випадки жорстокого поводження із собаками та котами напередодні євро-чемпіонату. Ініціатори - німецькі та українські активісти. А в Україну сьогодні привезли десять мобільних клінік для стерилізації та допомоги бродячим псам.
Детальніше на відео
12-річну Каталіну Жигарану два місяці тому з вікна восьмого поверху виштовхнув сусідський хлопчик. Від смерті дівчинку врятував кущ. Два місяці вона провела в лікарні. Пережила кілька серйозних операцій. Нині заново вчиться ходити. Однак, відкритим залишається інше питання - чи покарають винних у трагедії.
Щоби дістати свіжини на Великдень, на Київщині браконьєри порушили закон тиші - тобто, сезонну заборону на полювання. А надто, підстрелити оленицю, яка от-от мала народити. І все ж таки зловмисники на волі.
Сьогодні фани Людмили Гурченко знову переглядають її стрічки та несуть квіти до могили народної улюблениці. Московські художники продають свої картини, щоби зібрати гроші на пам'ятник останній діві радянського кіно. А пліткарі обговорюють, кому ж усе таки дістався спадок Гурченко.
Сьогодні по всій Україні небайдужих чекають у парках і скверах. Інвентар обіцяють видати на місці. Під час суботника збираються посадити приблизно 20 тисяч дерев.