Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про знущання спеки над живими та мертвими, вибір майбутнього, реабілітацію вакцинації, масове паломництво під Одесою та полювання на чупакабру дивіться у випуску ТСН за 04.08.2010.

01
Морги без холоду

Від спеки потерпають і живі, і мертві. Споруди, які, здавалося б, мають бути бастіонами холоду морги і ті не витримують. Майже в усіх  бюро судово-медичної експертизи Київщини не працюють холодильні камери. У сорокаградусну жару мертві тіла починають розкладатися вже за дві години. Тож помирати у спеку гірше не придумаєш.

Детальніше на відео

 

 

02
Спека і військо

Нестерпна спека дісталася і до військових. Щоб захисники вітчизни  не перегрілися, вище командування радить командирам   солдатів від сонця оберігати, частіше мити і дозволити ходити не за статутом у футболках. Як воно служиться, коли на вулиці під сорок?

Детальніше на відео

 

 

03
Вибір майбутнього

Україна втрачає точність. Прикладні спеціальності нині не в пошані. Натомість гуманітаріїв хоч греблю гати. Цьогорічні випускники прагнуть бути юристами, економістами, політологами. У вузах зазначають, кінець вступної кампанії покаже:  кого за шість років випустять  економіста чи інженера-машинобудівника. Хто  буде і з дипломом, і з грішми?

Детальніше на відео

 

 

04
Довіра до щеплення

Вітчизняні імунологи шукають слова і методи, як навернути українців до імунізації.  Внаслідок антивакцинної кампанії, що розпочалася торік після кількох дитячих смертей, батьки масово відмовляються щеплювати своїх чад.  Нещеплених малюків вже майже чверть - а це означає, що під загрозою  загальний імунітет населення. У батьків, чиї діти постраждали від процедури - своя правда.

Детальніше на відео

 

 

 

06
Горіх Нікуліна в небезпеці

Трьохсотлітнє дерево, яке прославилося завдяки фільму "Кавказька полонянка", може загинути. Винуватці шкідники, що підточують стовбур, і туристи, які будь-що намагаються повторити дії Балбеса з фільму. Тож напередодні ювілею видатного актора Юрія Нікуліна, грецький горіх вирішили рятувати. 

Детальніше на відео

 

 

05
Масове паломництво під Одесою

На Куяльницькому лимані  жителі України, Молдови, Росії та Білорусії лікуються цілющим намулом та солоною ропою. На березі лиману організували багатонаціональне містечко. Так, твердять люди, тут лікують хвороби суглобів та шкіри, і заспокоюють нервову систему. Щоправда лікарі застерігають - під палючим сонцем довго сидіти заборонено.

Детальніше на відео

 

 

08
Жертва недбалості

У Кривому Розі на Дніпропетровщині  батьківська  недбалість  довела до смерті  15 річну дівчинку. Вона захворіла на гайморит і лікарі наполягали на терміновій шпиталізації, проте вмовити матір залишити дівчину під наглядом фахівців так і не змогли. Жінка від послуг лікарні рішуче відмовилася. А медикам сказала, що сама поставить доньку на ноги.

Детальніше на відео

 

 

07
Мінус одна чупакабра

Чернігівські селяни   таки  зловили вбивцю кролів, а заразом і .зробили наукове викриття.  Виявилося, грім та смута українських селян мов дві краплі води схожа на тварину, яку майже місяць тому пристрелив техаський фермер.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: