Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про неймовірну спеку в Україні, термінове повернення Януковича до Києва, чорних трансплантологів в Києві, залізнодорожні квитки, страхування туристичних турів та багато іншого, - сьогодні у ТСН.

01_speka
Два тижні неймовірної спеки

Рівно стільки українці терпітимуть сонячні удари. Гідрометцентр прохолоди не обіцяє. Згідно з попередніми прогнозами, перелом у погоді наступить лише в кінці серпня. Це пов’язано з південними потоками, які переносять до нас гаряче повітря з Ірану, Афганістану та Волги.

Детальніше на відео

 

02_yanukovich
Віктор Янукович терміново повертається до столиці

Причини зіпсованого президентського відпочинку - з одного боку цілком природні - пожежі, а з іншого - людський чинник. Саме через нього і  перепало двом міністрам на  засіданні ради з нацбезпеки та оборони. Президент обурений, що протипожежні  зусилля уряду не підтримали чиновники на місцях.

Детальніше на відео

 

03_les
Усі, до кого долітає запах диму, мають бути готовими до відселення

Перший віце-прем'єр Андрій Клюєв розіслав урядову телеграму. Чиновники на місцях отримали директиви готувати населення в пожежонебезпечних регіонах до такого розвитку подій. Пункти евакуації наказано забезпечити питною водою, медикаментами, тощо.

Детальніше на відео

 

04_pozchar
На Дніпропетровщині згоріло 100 гектарів верхового лісу та 250 гектарів низового

Нагадаю, саме за ці пожежі і сварив президент міністра оборони Єжеля, підозрюючи, що військові  могли спричинити займання. Вогонь помітили льотчики пожежних літаків, які прямували на допомогу росіянам у Воронеж.

Детальніше на відео

 

 

05_russia
Вже 50 людей стали жертвами вогню в Росії

В російському МінНС кажуть - вогняна стихія із центральних регіонів країни просувається на південь. Складна ситуація у Калузькій області. Режим надзвичайної ситуації і далі зберігається на територіях  Московської, Володимирської, Воронезької та Бєлгородської областей.

Детальніше на відео

 

06_chern
Чорні трансплантологи в самому центрі Києва

Більше того, у серці вітчизняної медицини - інституті хірургії імені Шалімова. Скандальне викриття зробили правоохоронці. Кажуть, міжнародним угрупованням - керував громадянин Ізраїлю, а незаконні операції проводили вітчизняні хірурги.

Детальніше на відео

 

 

07_tserkva
Тиждень минув з моменту вибуху у Свято-Покровському соборі у Запоріжжі

За цей час силовики присягалися президенту розкрити злочин. Нині відомо, що у  справі затримали трьох. За інформацією ТСН, в організації та скоєнні вибуху підозрюють колишнього паламарЯ церкви, його родича, а також чинного служителя храму.

Детальніше на відео

 

 

08_benzin
Бензиновий колапс на Сумщині на завершальній стадії

Власники АЗС виграли суд у податківців, й тим самим спростували усі звинувачення силовиків в ухилянні від сплати податків та існуванні фіктивних фірм-реалізаторів пального. Утім, автозаправки поки що зачинені.

Детальніше на відео

 

 

09_trassa
Вирушаючи у подорож варто не лише посидіти "на доріжку", а й перехреститися

Бо деякі автобани буквально залиті кров'ю. Той, хто їздив  з Києва до Одеси не міг не помітити 40-кілометровий бездоганної якості відрізок траси з хрестами, вінками та пам'ятниками обабіч. Чому  навіть гарні дороги у нас криваві?

Детальніше на відео

 

 

10_bileti
Хочеш їхати до Криму, приїзди в столицю

Тут є кілька тисяч квитків на гарячі напрямки. Залізничники кажуть - з десятого серпня взагалі буде спад пасажирів. Але поки що і поїхати можна лише після десятого. Раніше - у столичних касах квитків немає. Але вони є і будуть у перекупників. Торгувався за місце у вагоні - Борис Іванов.

Детальніше на відео

 

11_straxofka
На відпочинок з оберегом

Страхування турів - новий прийом проти банкрутства оператора і зіпсованого відпочинку. У Державній службі туризму кажуть, такі страховки захистять відпочивальників, якщо   туроператор  потрапить в халепу.

Детальніше на відео

 

 

12_rebenok
Солоний огірок і кусень хліба - такі харчі залишила мати восьмирічній дитині і зникла

Хлопчика  зачинила у квартирі, а сама кілька днів розважалася. Зголодніле дитя вже за добу самотності благало про допомогу на балконі. Визволяли бранця міліціонери та МінНС-ники, а мати про сина згадала аж на 5 день.

Детальніше на відео

 

 

13_tripillia
На Черкащині відбудовують поселення трипільців

Будівлі ще споруджують, але директор заповідника вже обіцяє  виділити охочим невеличкий куточок. Як це, жити в мідно-кам'яному віці, відчув на собі Олександр Загородний. А ще дізнався: чому намовляють на українців, кажучи, що ми радіємо, коли у сусіда хата горить?

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: