Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про лісові пожежі, завершення вступної кампанії, візовий скандал, спрощення процедури розлучення та заборонені малюнки дивіться у випуску ТСН за 06.08.2010.

 

01
Долають пожежу

Міністр МВС доповів президентові і про причини пожеж на Дніпропетровщині. Стверджує, що  вони - справа рук лиходіїв. І зараз міліція та лісники шукають паліїв. Уже третю добу долають пожежу у Новомосковському військовому лісництві. На боці вогню - сильний вітер. У полум'ї 150 гектарів лісу.  МінНСники доповідають, що населенню наразі боятися нічого. А їхній клопіт військові склади пального.

Детальніше на відео

 

 

02
Шляхи евакуації

Урядовий  наказ про готовність до евакуації в разі підступу пожеж - чи готові українці оперативно врятуватися самі і вивезти, або ж винести із небезпечної зони найнеобхідніше? ТСН вирішила з'ясувати - як  запрацює вказівка згори в окремо взятому селі.

Детальніше на відео

 

 

04
Паніка у Москві

Москвичі майже смажаться  цими днями  у високих температурах, а до того ж ще й  коптяться. Концентрація шкідливих речовин у повітрі перевищує норму у п'ять разів. У місті паніка. Смертність із початком спеки та поширенням диму від лісових та торф'яних пожеж у Москві збільшилася утричі, хоч тамтешня влада і не визнає цього. Тим часом фахівці НАСА  стверджують, що дим від російських пожеж уже сягнув стратосфери.

Детальніше на відео

 

 

05
Вступна кампанія 2010 фінішувала

Під покровом  минулої ночі приймальні комісії сформували остаточні списки рекомендованих до вступу абітурієнтів. Влада вважає цьогорічний процес цілком задовільним. Громадські організації характеризують його як недостатньо прозорий і справедливий.

Детальніше на відео

 

 

06
Без права на дошкільну освіту

На сотню малюків у селі Грузькому на Кіровоградщині - жодного дитячого садочка чи бодай групи. Мами змушені брати дошкільнят із собою на роботу, або залишати самих  вдома. Жінкам увірвався терпець - з протестами вони вийшли до стін сільради. Поки що марно. Втім, бейбі бум у селі ніхто не скасовував.

Детальніше на відео

 

 

07
Підривники Запорізького храму вже за ґратами

Міністр внутрішніх справ прозвітував президентові про розкриття злочину.Натомість аргументи пана Могильова спростовують парафіяни Свято Покровського собору. Кажуть,  правоохоронці роблять крайніми затриманих, бо не хочуть бути винними самі перед президентом.

Детальніше на відео

 

 

08
Візовий скандал

Завтра у Великобританії розпочинається чемпіонат Європи з надлегкої авіації. Наших там не буде. Український екіпаж, який в останні роки звично посідає призові місця, цього року участі у змаганнях не візьме. Причина банальна проблема з візами.  Спортсмени запевняють  їм надто довго оформляли папери. У посольстві  кажуть, треба завчасно подавати документи.

Детальніше на відео

 

 

09
Авто без водія

Українські даїшники сім разів зупиняли машину, що їхала без водія. Та ще й неблизький шлях з Італії в Китай. З'ясувалося, це італійський мандрівник випробовує на євроазійських дорогах  безпілотне авто на сонячних батареях. Тетяна Коваленко  вже бачила машину-примару, радить  вітчизняним автолюбителям не лякатися і не ускладнювати світовий експеримент.

Детальніше на відео

 

 

10
Розлучитися в Україні стане простіше

Набув чинності новий закон про реєстрацію актів громадського стану. Він покликаний скоротити паперову тяганину. Ліберальні правила зрікання других половин просто вилучили з процесу слабку ланку РАГСи. Тепер туди ходитимуть лише заради урочистих подій.

Детальніше на відео

 

 

12
Заборонені малюнки

За розмальовування будинків київських вуличних художників штрафуватимуть. Хоча торік міська влада пообіцяла виділити десять фасадів для майстрів графіті, ті досі не дочекалися жодного.

Детальніше на відео

 

 

03
Допомогти почути

Перший раз в житті почути шурхіт листя, ревіння мотору та своє власне ім'я. Півторарічний Артем Апанасенко із Чернігова хапається за останню соломину. Адже місяць тому йому поставили діагноз двостороння сенсоневральна глухота.  Радість спілкування йому може подарувати лише дорога операція та встановлення імплантанту, який коштує від 25 тисяч євро на одне вушко.

Детальніше на відео

 

 

11
Собаче весілля

У Києві одружили безпритульних собак. Церемонія - майже як в людей, навіть на свідоцтві про шлюб песики залишили відбитки своїх лап. На перший погляд скидається  на багаті забаганки або приховану рекламу, утім організатори наполягають на шляхетній місії цієї події.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: