Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про лісові пожежі, Лозову в небезпеці, велонаїзд на мерію, відпочинок за обміном та зграю зірок у Києві дивіться у випуску ТСН за 07.08.2010.

tcn_01
Пожежі під Києвом

Не допустити не тільки вогонь, а навіть дим до столиці завдання номер один для чиновників, пожежників та військових. Вся ця армія людей  мобілізувалася на вихідних, бо зазвичай саме на відпочинку люди стають мимовільними паліями. Тож на Київщині всіх місцевих керівників відкликали з відпусток, щоб вони  особисто очолювали оперативні бригади з протидії пожежам.

Детальніше на відео

 

 

tcn_02
Зона особливої уваги селище Лозова

Свого часу  воно вже  прославилося вибухами на території військової частини. Цього літа  небезпечний арсенал буквально тримає у заручниках людей, які налякані - щоб, бува, не рвонуло. Тож з інспекцією до "гарячої точки" виїхав міністр оборони особисто. Як на гріх, напередодні його візиту в частині гасили вогонь.  Снаряди не здетонували.

Детальніше на відео

 

 

tcn_03
Москва сидить на валізах

Звідти їдуть ті,  кому є де сховатися від  грандіозного задимлення, а передусім - іноземці. Концентрація чадного газу в повітрі російської столиці - максимальна за всю історію спостережень! Через це Німеччина тимчасовов закрила своє посольство та консульський відділ. Австрія, Польща та Канада - відкликали частину своїх дипмісій. А Сполучені Штати радять своїм громадянам утриматися від поїздок до Москви.

Детальніше на відео

 

 

tcn_04
Лісові пожежі

Вікенд  і як його провести у світлі директив згори - не ходити до лісу, не розводити багаття, не влаштовувати пікніків. ТСН переконалася, що зайти  у зелену зону  і справді нелегко.  Всюди патрулі. На в'їзді до лісу міліція. Солдати внутрішніх військ патрулюють територію як пішки,  так і на машинах.

Детальніше на відео

 

 

tcn_05
Велосипедисти наїхали на столичну мерію

Вимагають виконувати програму будівництва велодоріжок. На паперах все вже давно погоджено і має втілюватися, а насправді роботу ще й не починали. Говорили про два смертельні випадки і щонайменше 2 десятки наїздів на роверистів.

Детальніше на відео

 

 

tcn_06
П'ятирічних у люди

Далі про новацію від Міносвіти - обов'язкову дошкільну освіту для п'ятирічних дітей. Нелегке це  завдання - виконати  забаганки чиновників. І що ближче до осені, то  більше у  цьому переконуються ті, на кого покладено  відповідальність посадити  малих - якщо не за парти, то принаймні на стільчики.

Детальніше на відео

 

 

tcn_07
Відпочинок за обміном

Серпень настав, а з ним спливають і останні надії на відпочинок у тих, хто цього ще не зробив. Особливо, якщо причина - брак грошей. Отже, хочеться відпочити за кордоном, а стримує гаманець? Для європейців це давно не проблема. Вони шукають таких самих товаришів у нещасті в країні своєї мрії - і просто міняються помешканнями.

Детальніше на відео

 

 

tcn_08
Таємничий острів

Вже рівно 50 років копають археологи на одному  з найзагадковіших островів України Березані. Нашарування епох, культур та загадок. Тим часом підводні археологи  готуються до пошуків біля берегів Березані чи не найбільшого скарбу Чорного моря знаменитої винотеки академіка Таїрова.

Детальніше на відео

 

 

tcn_09
Підводна картина

Новий український рекорд встановив київський художник Олександр Білозор. Він створив найбільшу в світі підводну картину 100 на 70 сантиметрів. Малював її у Чорному морі на глибині 12 метрів. Писав з натури баржу, що затонула під час шторму 40 років тому. Намалював і трохи затьмарив славу Врубеля.

Детальніше на відео

 

 

tcn_10
Зграя зірок в Києві

Голувудські зорі зачастили на українських теренах. Ціла зграя великих потужних парубків гостює нині у Києві. Сільвестр Сталлоне, Дольф Лунгред та Джейсон Стетхем на дві доби  у наших приймах. Мав бути ще й знаний мачо Мікі Рурк -  але не долетів.

Детальніше на відео

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: