Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про пожежі в Росії, спеку, ситуацію з "хрущовками", хабар держслужбовцю, українців за кордоном, російсько-грузинску війну 2008, насичену йодом рибу та багато іншого, - сьогодні у ТСН

01_russia
Ядучий дим російських лісових і торф'яних пожеж сягнув кордонів Естонії та Фінляндії

Місцеві контрольні служби вже виявили збільшення шкідливих часток у повітрі на прилеглих до Росії землях. У самій країні ситуація з вогняною стихією і надалі критична. Лісові пожежі підступають до федерального ядерного центру в Челябінській області, де військові відчайдушно намагаються локалізувати вогонь.

Детальніше на відео

 

 

02_zchara
Спека не здає позицій і в нас

Прогнози синоптиків невтішні: потерпати від високих температур українці будуть принаймні до середини серпня. Лікарі й надалі застерігають - така погода згубно впливає на організм людини, і закликають пити більше рідини та не дивитися без темних окулярів на асфальт і траву.

Детальніше на відео

 

 

03_cond
На Одещині віднині зупинятимуть і попереджатимуть про небезпечну подорож під пекучим сонцем

Інспектори ДАІ контролюватимуть не лише порушення правил дорожнього руху, а й стежитимуть за станом здоров’я водіїв. Ідеться про власників старих радянських та іноземних марок.

Детальніше на відео

 

 

 

04_feerv
У столиці перевіряють магазини з продажу феєрверків

У спеку вони особливо небезпечні, бо можуть вибухнути від найменшої іскри. Підрозділи МНС обстежили близько трьох десятків таких об'єктів, і майже на кожному третьому виявили порушення умов зберігання піротехніки.

Детальніше на відео

 

 

05_xruschovka
У країні знову ламають голови над тим, що робити з "хрущовками"

Зносити і будувати нове житло - задорого. Забудови п'ятдесятих років давно руйнуються. У столиці оголосили про реконструкцію кварталів, в інших містах - написані тонни паперів, як треба оновлювати "хрущовки".

Детальніше на відео

 

 

06_trubi
В Івано-Франківську активізувалися крадії комунального майна з багатоповерхівок

Переважно, цуплять те, що можна здати на брухт. На думку комунальників, це справа рук безпритульних. Мешканці потерпілих будинків уважають – навпаки, зловмисники досвічені.

Детальніше на відео

 

 

07_xabar
У Донецьку з хабарем затримали керівника підрозділу Рахункової палати України

Про це повідомляє прес-служба МВС. Держслужбовець отримав підкуп у сумі 15 тисяч доларів від директора вугільного підприємства за приховування виявлених порушень. Здирника затримали у власному кабінеті, порушили кримінальну справу і тепер йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Детальніше на відео

 

 

08_check
Українці за кордоном – не лише жертви, а й злочинці

На півночі Чехії закінчився гучний судовий процес над громадянами України, які силою примушували до виснажливої роботи більше двох десятків людей. Зокрема – із кількох країн Євросоюзу. Бізнес “здав” потерпілий румун, який зміг утекти і дістатися до свого посольства.

Детальніше на відео

 

 

09_georgia
Жертв російсько-грузинської війни 2008 року поминали сьогодні обидві сторони конфлікту

Поминали майже однаково - покладали вінки, запалювали свічки і правили служби у храмах. У Грузії основні жалобні заходи відбулися в Ґорі - місті, яке найбільше постраждало внаслідок збройного конфлікту.

Детальніше на відео

 

 

10_riba
На Львівщині вчені насичують йодом прісноводну рибу

Після цього вона має не гірші лікувально-профілактичні властивості, ніж морська риба. Експеримент триває вже кілька років, однак розробкою вчених іще ніхто не зацікавився.

Детальніше на відео

 

 

11_narko
У Кривому Розі в наступ на наркотики пішли хакери

На одному з міських сайтів вони створили карту міста, на якій почали позначати вулиці та будинки, де діють наркокубла. Громадський проект мав ефект вибуху бомби, така “гласність” не сподобалася ні наркодилерам, ані правоохоронцям. Утім, міліція згодом свою думку змінила.

Детальніше на відео

 

 

12_lemki
Рідкісна етнічна група - лемки - зібралися на Тернопільщині

Їх скликали “Лемківські дзвони” - так називається Всеукраїнський фестиваль народної культури. Люди ладні долати сотні кілометрів задля того, щоби почути рідну говірку та поспівати.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: