Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про розслідування трагедії у Ніжинському інтернаті, отруєння Дніпра, цінову гарячку та весільний фестиваль дивіться у випуску ТСН за 13.08.2010.

01
Вже є перші версії трагедії у Ніжинському інтернаті

П'ятеро його мешканців померли, ще 15 у лікарні. У міліції три припущення: діти перегрілися на спеці, отруїлися їжею або ж їх погано лікували від вірусної інфекції. Водночас, прокуратура порушила кримінальну справу саме за неналежну охорону здоров'я дітей і роботу медиків.

Детальніше на відео

 

 

02
Невидима небезпека над Луганщиною

Свердловськ накрила непомітна заволока. 18 териконів горять у самому місті і навколо нього, а спека активізувала викиди шкідливих речовин. Біля кожного звалища породи живуть люди.

Детальніше на відео

 

 

03
Убивство у психоневрологічному інтернаті на Одещині

Його підопічні до смерті закатували свого товариша хворі не поділили телевізор. Не повідомивши міліцію, лікар наказав поховати загиблого. Але міліція про все дізналася.

Детальніше на відео

 

 

04
Дніпро від спеки став отруйним

Через високу температуру води водорості почали виробляти токсини. На дні уже сама гноївка. У Києві відпочивати дозволено на чотирьох пляжах з дванадцяти. Та чи варто?

Детальніше на відео

 

 

05
Цінова гарячка на ринку зерна

Через посуху кормовий ячмінь подорожчав у півтора раза. А дорожчі корми дорожчим буде м'ясо. Ймовірно, на 15 відсотків прогнозують європейські виробники.

Детальніше на відео

 

 

06
В Україні вперше відзначають День шульги

Ліворукі борються за свої права у не надто зручному праворукому світі, і є успіхи. У Сполучених Штатах і Євросоюзі шульгою бути модно. А надто, що за статитикою, ліворукі заробляють учетверо більше. Це підтвердить Біл Ґейтс він теж шульга.

Детальніше на відео

 

 

07
Не повінчався - геть із роботи

Президент молочної компанії у Росії висунув своїм розписаним, але не вінчаним підлеглим, ультиматум: або до церкви, або на звільнення. Шукати іншу роботу змушені і жінки, які зробили аборт.

Детальніше на відео

 

 

08
Весільний фестиваль

Концентрація білих суконь та капелюшків аж зашкалювала на весільному фестивалі у столиці. Але дівчат зібралося значно більше, ніж їхніх потенційних чоловіків.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: