Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про День прапора в Україні, оновленого Шевченка, святкову учту, 17 днів під завалами та рекорди у підгузниках дивіться у випуску ТСН за 23.08.2010.

Прапор
Україна відзначає День прапора

Українці йому вклоняються вже кілька століть, проте офіційно святкують  лише шостий рік. Відтоді, як відповідний указ видав президент Кучма. Зараз мало хто згадує, що ще кілька десятиліть тому за самt володіння синьо-жовтим клаптиком матерії можна було поплатитися роками таборів.

Детальніше на відео

 

Прапор
Шикуйтесь під прапори

Відзавтра з державним прапором України прокидатиметься і  засинатиме українське військо. Таку традицію вирішили започаткувати на честь Дня прапора. А нині з цієї нагоди у  Міністерстві оборони вперше провели спеціальну - оновлену церемонію.

Детальніше на відео

 

Прапор
Україна – це ми!

День прапора - це низький старт до масштабніших святкувань Дня Незалежності України. На столичному Майдані пройшов флеш-моб, присвячений 19-тій річниці Незалежності України. Близько 30-ти учасників зібралися біля монумента Незалежності. Щойно головний годинник країни показав 19-ту - рівно стільки років виповнюється нашій державі, - учасники  почали вигукувати – “Україна - це я”, Україна - це ти, Україна - це ми!”

Детальніше на відео

 

 

Шевченко
Оновлений Шевченко

Підняв прапор України перед своєю адміністрацією і рушив на Канів президент України. Цього дня він приймав роботу. Те, що  так довго будували і реконструювали, - нарешті явили світу. Музей Шевченка - один з найдорожчих  мистецьких проектів  - він став державі у майже 67 мільйонів гривень і сім років.

Детальніше на відео

 

 

 

Рік
Рік народження

У переддень свята незалежності прийнято згадувати про те: як саме і як довго ми виборювали собі такий привілей. Проте мало хто згадує, що народжувалася Україна в агонії Радянського Союзу. Його конвульсії позначалися на всьому - від порожніх полиць магазинів до розгардіяшу у  тодішній центральній владі.

Детальніше на відео

 

Діти
Вустами дітей

Цю сторінку історії вони вчитимуть з підручників історії. Юлія Дячук опитала  малечу з Києва, Криму, Луцька та Дніпропетровська  і зрозуміла, чому вони  щасливі у своєму незнанні.

Детальніше на відео

 

 

Янукович
Святкова учта

У переддень Незалежності президент влаштував урочистий прийом для української еліти і дипломатичного корпусу. На відміну від Ющенка, який проводив цей захід просто неба на подвір'ї святої Софії, Януковичу більше до вподоби Український дім.

Детальніше на відео

 

 

Шахта
Сімнадцять днів під завалами - але живі

В Чилі розпочалася драматична операція з порятунку тридцяти трьох шахтарів - їх завалило гірською породою, і офіційно вже були підстави викреслити їх зі списку живих. Натомість сталося те, що вкрай рідко бувало в гірничій справі. Пошуковий зонд добурився до ніші, в якій залишились шахтарі, і вони причепили до нього записку на поверхню: всі живі і намагаються не втрачати надії.

Детальніше на відео

 

Вогонь
У День Незалежності до Києва повертається спека

Щодо шашликів - МСН уже застерігає. Вони вам дорого обійдуться вкупі зі штрафом. Київська влада навіть відмовилась від святкового салюту. Натомість аж 5 залпів під свою відповідальність взяло на себе Міністерство оборони.

Детальніше на відео

 

Візочки
У підгузках до рекорду

Чернігівські мами у декретних відпустках вирішили довести, що не байдикують, і водночас віддати належне невтомним дитячим візочкам. З нагоди Дня незалежності провели наймасовіший в Україні парад колясок.

Детальніше на відео

 

 

Реставрація
Після реставрації

Відреставрований будиночок святого Лаврентія у Чернігові відкрили для вірян і він уже приймає натовпи людей, які шукають тут зцілення від раку. Преподобний Лаврентій, якого згодом почали  вважати святим, оселився тут 80 років тому  після закриття монастиря.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: