Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про гучне вбивство на Львівщині, VIP-и які опинилися в епіцентрі скандалу, чергове побиття у  Шевченківському райвідділі міліції столиці, надію різника та поетичних зірок Європи у Чернівцях дивітья у випуску ТСН за 03.09.2010.

01
Жертвою невідомих став головний лікар Пустомитівської районної лікарні

Убивці розправилися з ним прямо на подвір'ї. Руки, ноги і рот чоловіка були зв'язані скотчем, кишені вивернуті. Місцеві кажуть чули крики, гавкіт собаки і начебто бачили трьох підозрілих чоловіків. Сусіди викликали міліцію, однак правоохоронці знайшли лікаря вже мертвим.

Детальніше на відео

 

 

02
Від столичного корита до миски з баландою

Київські чиновники можуть готуватися з речами на вихід і на вхід до СІЗО. Уже вісім столичних чиновників перебувають "під ковпаком" СБУ. Двоє сидять під вартою. Головні претензії за гріхи останніх років. А саме -роздавання землі, комунальної власності і бюджетних грошей.

Детальніше на відео

 

 

03
Вітчизняні VIP-и опинилися в епіцентрі скандалу

Керуючись добрими намірами заощадити на купівлі авто. Тому брали, хоч і дорогі, але "сірі", тобто нелегальні автомобілі. І все б нічого поважні покупці ні в чому не винні. Якби правоохоронці не намацали сліди ізраїльських дипломатів у схемі.

Детальніше на відео

 

 

04
Україна в очікуванні економічного дива

Промо багатостраждального Податкового кодексу робив  сам Прем'єр Азаров. Попри те, що нову редакцію документа писали за участі бізнесу та внесли чимало коректив, опозиція вже приклеїла до документа епітет "жахливий".

Детальніше на відео

 

 

05
Зайві метри кісткою в горлі

Норму 40 житлометрів на міську людину та 200 на сільську можуть узаконити. Такою влада визначила територію проживання. Усе, що понад, каратимуть гривнею. Відмовившись від податку на розкіш, влада хоче зробити розкішшю просторі квартири та великі сільські будинки, зведені власним коштом.

Детальніше на відео

 

 

06
На столичному обрії черговий скандал

Його здійняло, здавалося б, просте питання чий нині "Київміськбуд"? Щотижня у процесі приватизації виявляють нові порушення. Місцева влада хоче повернути компанію у власність міста. А заступник мера пан Попов і досі свято вірить у те, що компанія належить столиці. Тим часом з'явилися нові власники, які вже звітують, що готові вкладати гроші в підприємство.

Детальніше на відео

 

 

07
Чергове побиття у  Шевченківському райвідділі міліції столиці

Колишній військовий поцікавився, за що міліція затримала студента як за п'ять хвилин уже сам потрапив у відділок. Вийшов із синцями. У міліції кажуть, чоловік сам себе побив.

Детальніше на відео

 

 

08
Надія різника

Душогуби-довічники не просто так сидять у камерах, вони сидять сподіваючись. Руслан Худолій також чекає, коли  клацне замок його камери і він великими ковтками питиме свободу. Щоправда чи можна вибачити вбивцю, який на твоїх очах застрелив рідну та кохану людину? Історія жертви, що вижила після нападу. Чи сподівається серійний убивця на помилування і чи щиро родичі жертв зичать душогубу здоров'я?

Детальніше на відео

 

 

09
Поетичні зірки Європи зібрались у Чернівцях

Там уперше відбувається Міжнародний поетичний фестиваль "Чернівецький меридіан". Його програма насичена - від традиційних читань віршів авторами до їх інтерпретації ві-джеями, також усесвітньо відомими. Чернівці приймають гостей з усієї України, також Німеччини, Австрії і Швеції.

Детальніше на відео

 

 

10
15 років - 15 нових проектів у новому сезоні

"1+1" ознайомлює з новинками під час старту ювілейного сезону. Соломія Вітвіцька розлогіше.

Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: