Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про мільйонну армію безробітних, зростання цін на бензин, подання на звільнення кількох міністрів, незаконне прослуховування телефонів та про випускників дивіться у випуску ТСН за 24.06.09.

Бідність
Бідність не вада, проте діагноз
Мільйонна армія безробітних - найяскравіше порушення прав людини. Про реальний стан речей уповноважена Верховної ради з прав людини Ніна Карпачова повідомила тих, хто бачить світ із вікна персонального авто. Майже мільйон українців, за її даними, не мають роботи і стоять на обліку в центрі зайнятості.
Детальніше на відео

 


Юлія Тимошенко
Криза триватиме ще півтора роки
Нічого втішного українцям не пообіцяла прем'єр-міністр України. Іще півтора роки, за прогнозами Юлії Тимошенко, - криза щодня нагадуватиме про себе. З-поміж позитивних явищ - очільниця уряду назвала зменшення кількості офіційно зареєстрованих безробітних, на 8 відсотків, та виплату пенсій за червень.
Детальніше на відео

 


Бензин
Підскочили ціни на бензин
Красномовніше за слова урядовців про кризу нагадують цінники на бензин на АЗС. Вони міняються щодня і все - у бік збільшення. Теж, своєрідна стабільність. Це ринок змушує нафтовиків піднімати ціни, переконують в уряді. У тому, що бензин скаконув лише на частині заправок, профільний міністр нічого підозрілого бачити не хоче.
Детальніше на відео

 


Уряд
Міністри вираховують аутсайдерів
Прем'єр порівнює себе із капітаном футбольної команди, у якій кілька гравців на штрафній лаві, а судді - підкуплені. У парламенті зареєстровані подання на звільнення кількох міністрів. Натомість прем'єр переляку не виказує. Каже, що навіть чула, що "НУ-НС" цієї суботи збирається на з'їзді відкликати з уряду своїх міністрів і таким чином зробити Кабмін неповноважним.
Детальніше на відео

 


Газпром
Літня неоригінальність "Газпрому"
Концерн знову закинув Україні крадіжку палива. Через це "Газпром" зберігати паливо в українських підземних сховищах більше не буде. А відтак узимку газу Європі, за словами Медведєва, не вистачить. Прем'єр Тимошенко на звинувачення росіян відреагувала негайно і порадила галасу на рівному місці не здіймати.
Детальніше на відео

 

 

Заміновано
Центр Києва цього ранку замінували
Невідомий телефоном повідомив, що вибухівка лежить у будівлі Федерації профспілок, що на Майдані Незалежності. Правоохоронцям довелось евакуювати учасників засідання президії - як і сотні інших працівників Федерації профспілок та інших організацій.
Детальніше на відео

 


Аварія
На Миколаївщині під колесами авто загинули двоє підлітків
Увечері вони їхали на велосипеді по трасі поблизу села Парутине, та втрапили під колеса машини. Водій авто, як з'ясувалося, був напідпитку. Як твердить водій машини, що збив хлопців, вони самі на повороті кинулися під колеса.
Детальніше на відео

 


Машина
Народжений у сорочці
У Туреччині із вуст у вуста передають вражаючу історію зі щасливим кінцем. Це справжня казка про Колобка на турецький лад. Чотирирічна дитина зазнала потужного удару авто, натомість ані подряпин, ані синців на ній не знайшли. Машина ж, яка несподівано на великій швидкості виїхала на тротуар, - улетіла у вітрину крамниці.
Детальніше на відео

 

 

Жучки
Кажіть повільніше, я записую
В Україні саджатимуть за незаконне прослуховування телефонів. Верховна рада у першому читанні ухвалила законопроект, яким встановлюється кримінальна відповідальність за контрабанду підслухової апаратури, а також її зберігання, виготовлення або придбання.
Детальніше на відео

 


Лікарі
Зуби на полицю
Столичних лікарів поділили на сорти і зменшили зарплату тим, хто може жити з підношень. Офіційно платними мають стати послуги стоматологів, гінекологів та фізіотерапевтів у київських державних клініках. І не тільки їхні. Київська мерія придумала схему економії бюджетних грошей.
Детальніше на відео

 


Туристи
Кілька порад в записник туристам
Про універсальні поради тим, хто збирається на відпочинок у сюжеті ТСН. Громадяни туристи, пильнуйте себе, паспорти і гроші! Якщо ви поки-що ані морально, ані фізично не готові харчуватися ані комахами, ані личинками, ресторани на відпочинку краще підбирати за двома принципами.
Детальніше на відео

 


Пробіг
Зарядись енергією від сонця!
Під таким гаслом у костюмах Адама та Єви пробіглися кілька сотень латвійців у місті Кульдіга. Голим пробігом по старовинному мосту вони відзначили день літнього сонцестояння. Цій традиції вже дев'ять років. Вона є сучасною редакцією давнього латвійського обряду, коли латвійці в ніч проти найдовшого дня року вмивалися ранковою росою.
Детальніше на відео


Випускники
Атестати, сльози і шампанське
Українські випускники в передчутті "білої ночі". Сезон випускних балів стартував. Вони потужно відпрацювали на тестуванні і сьогодні їхні голови зайняті лише особистими думками. Цього вечора юнаки вдягнуть костюми та краватки, а дівчата - вберуться в довгоочікувані вечірні сукні. І таку красу не зупинити до ранку.
Детальніше на відео

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: