Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про політичну рекламу, державний бюджет, фестиваль військової фортифікації, надлегку авіацію та багато іншого, - сьогодні у ТСН.

01
Дощ політичної реклами литиме регулярно і дедалі сильніше
Під акомпанемент розпачливих закликів спікера. А в штабах кипить робота над проблемою: як набрати очки ще до офіційного старту президентської кампанії! ТСН з'ясувало - в українських законах дірак не менше, аніж у решеті. Тож готуйтеся - виборів іще немає, але дощ політичної реклами литиме регулярно і дедалі сильніше.
Детальніше на відео

 

 

2021
Грошей немає і не буде
Діагноз українського бюджету. І так, щонайменше, до кінця року. На зарплати з пенсіями ще нашкребеться, але на тому край. Експерти кажуть - навіть сподіватися не варто і міжнародні кредити не допоможуть. Гасло "економіка має бути економною" вже давно сувора реальність.
Детальніше на відео

 

 


03
За кризою Олімпіади не видно
Урядовці від спорту проігнорували мудрість "готуй сани влітку"! Результат - до білої Олімпіади у Ванкувері спортсмени готуються на власному ентузіазмі і позичених грошах. Ярослава Шумик запевняє - якби не розголос у ЗМІ, то українські олімпійці і жили б у борг до відльоту.
Детальніше на відео

 

 

04
Вступна кампанія
Змагання батьківських гаманців та власних випускних балів за омріяне студенто-місце сягнуло апогею. Нове покоління обирає юриспруденцію, економіку та філологію. Точні науки пасуть задніх. Так іще років із 10 і про високі технології можна забути, але абітурієнтам до того байдуже. Христина Тимчук допитувалася, що обирає молодь і скільки це коштує.
Детальніше на відео

 

 

 

05
Фестиваль військової фортифікації на Львівщині
Десятки літераторів, художників та музикантів зібралися там, де зазвичай прикордонна служба ловить нелегалів. В нетрях вишукують старі форти, часів першої світової. Знахідки очищають. Картину доповнює музика та інсталяції. Таким чином в Україні вперше за часи незалежності звернули увагу на унікальні Австрійські споруди, збудовані в 1914-15-му роках.
Детальніше на відео

 

 


06
Вюнсдорф досі не відкрив усіх своїх таємниць
Підземне місто, що було комфортним притулком як для нацистської військової еліти, так і для радянських військ. Мало не сто років поспіль у підземеллях писалась історія Європи, за кілька кроків жили пересічні берлінці і гадки не мали, які таємниці ховаються зовсім поруч.
Детальніше на відео

 

 

 

07
Жук колорадський гад, але не масштабний
Американський шкідник тепер не рівня українському. Фермери скаржаться - дикі кабани страх утратили. Під Ізюмом, на Харківщині, лісове свинство ходить на городи, як до себе в комору - що нарило, те і вечеря. На присутність людей і рилом не ведуть.
Детальніше на відео

 

 

08
Надлегка авіація розправляє крила
Відсьогодні крихітні літачки та ґвинтокрили можуть літати без попередження і не питати дозволу військових, прикордонників та інших компетентних служб. Пілот має лишень попередити диспетчерів за годину, яким маршрутом летітиме і все.
Детальніше на відео

 


09
Столичний зоопарк потішив увагою усурійських ведмедів
Ці тварини - раритет у зоопарках Європи. Навіть у російських звіринцях усурійських ведмедів немає. А в Києві аж двоє. Елік і Бона дістали українську прописку ще в дитинстві - 20 років тому. Тепер у зоосаду сподіваються, що парочка незабаром заведе малят. Усурійський ведмідь - хижак небезпечний і красивий.
Детальніше на відео

 

 

10
Нова молодіжна мода - джампінг
Кому злетіти не до снаги, хоч дострибнути спробує. Якщо наполегливо, то можна підскочити метрів на три заввишки, на 6 - завдовжки. А ще - бігти 30 кілометрів за годину... Це не здібності супермена, а під силу кожному, хто обладнає себе спеціальними ходулями. Українські любителі пострибати, доросли до власного фестивалю.
Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: