Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Головні події за 17.02.2009

Промисловість падає
Криза торкнулась Української промисловості
Лише в січні кількість продукції, що її виробляє українська промисловість, зменшилася більше ніж на третину порівняно з січнем минулого року. Найбільший спад виробництва, за даними Держкомстату, спостерігається в машинобудівній, нафто-хімічній, деревообробній галузях та металургії.
Детальніше на відео

Чорномирдін

Черномирдіна погрожують оголосити персоною нон ґрата
Міністр закордонних справ незадоволений поведінкою та висловлюваннями російського посла.
Детальніше на відео
Віктор Пинзеник подав у відставку

Пинзеника звільнили
Парламент офіційно звільнив міністра фінансів, котрий за власним бажанням вирішив припинити гео-калькуляцію бюджетної дірки.
У секретаріаті Президента вважають, що ця відставка - знакова, і від неї до дефолту лише один крок
Детальніше на відео
Верховна рада
Верховна Рада взялася зменшувати транспортний збір
Водії, котрі віддавили собі пальці, тиснувши на автомобільні клаксони на Грушевського, можуть відчути бодай мінімальне задоволення.
Детальніше на відео
2316
Далекобійники планують масові протести
Досигналитися до влади спробують  близько тисячі водіїв вантажівок. Вони з’їдуться до Києва на знак протесту проти несприятливих умов для їхнього бізнесу. Акцію підтримали в більшості регіонів України. Кожен із них надсилає свою колону з кількох десятків вантажівок.
Детальніше на відео
Автомобіль
Ні евакуації
Евакуація автівок у столиці вийшла з-під контролю Черновецького. Нарешті змінили порядок затримання та евакуації неправильно припаркованих автомобілів. Тепер це можна робити лише після складання протоколу інспектором ДАІ у присутності двох свідків.
Детальніше на відео
Хуліган
Несамовиті танці на дахах автомобілів
В Одесі в оригінальний спосіб вирішують проблему багатих і бідних. У центрі міста невідомий танцював дикі танці на припаркованих автівках. Вискочивши на дах авто, чоловік перестрибував з одного на інше.
Детальніше на відео
Кремль

Що скуповує в Україні російський бізнес
Обіцяний експертами переділ власності, схоже, розпочався. Криза здешевила українські активи і їх потроху скуповують росіяни. Під час першої хвилі - у 90-х - у руках російських бізнесменів опинилася майже вся нафтопереробна галузь та торгівля пальним. Сьогодні росіян цікавлять українські банки і, звісно, торгівля газом.
Детальніше на відео
Новобудова
Уряд виділить гроші для на добудову житла
Три мільярди гривень на добудову житла. Саме стільки готовий виділити Уряд із бюджету вже цього року. Цих коштів вочевидь замало. Щоб задовольнити потреби всіх інвесторів, потрібно щонайменше 14 мільярдів.
Детальніше на відео
Павло Лазаренко

Арештанський ювілей
Десять років тому Верховна Рада дала згоду на арешт колишнього прем'єр-міністра Павла Лазаренка. Йому висунули обвинувачення за п'ятдесятьма трьома пунктами - відмивання грошей, корупція, шахрайство. Іще за два дні до історичного рішення Парламенту - Лазаренко втік за кордон, а згодом його затримали у США.
Детальніше на відео
Яма

В центрі Києва люди провалюються крізь землю
Полковник у відставці пройшов вогонь, воду та мідні труби, і ледь не  загинув  біля власного двору. Щойно вийшовши з нього  посеред дороги він впав  у чотири-метрову яму. На столичній вулиці Травневій уже 7-й місяць прокладають каналізацію.
Детальніше на відео
Залізниця
Залізниця чистить вагони
На залізниці влаштовують змагання серед виробників миних засобів для вагонів та пральних порошків для постіьної білизни – хто найкращий? Критеріїв кілька – якість, ціна та швидкість боротьби із брудом.
Детальніше на відео
Кінопірати

Як працюють кінопірати
Як українські кіно-пірати псують життя Бреду Пітту та Анжеліні Джолі? Першого такого кінопірата  вже затримали на гарячому. Він відбудеться переляком та невеликим штрафом.
Детальніше на відео
Дельфін

Дельфіни на варті материнства та дитинства
Доведено - дельфінотерапія лікує жінок від безпліддя. Чорноморські дельфіни -афаліи - здатні лікувати також і нервові захворювання. Це на практиці демонструють вихованці Одеського дельфінарію, які щодня приймають пацієнтів.
Детальніше на відео
Ірина Бочай
Багатодітна мама отримала довгоочікувану квартиру
Фіналістка програми "Танцюю для тебе", мати восьми дутей Ірина Бочай отримала ключі від чотирикімнатної квартири на яку чекала  десять років.
Детальніше на відеоЗалиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: