Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про небезпечний лід, день метеоролога, газові переговори, мітинг проти Табачника, дитячі патології та повстання домогосподарок дивіться у випуску ТСН за 23.03.2010.

Діти на кризі
Діти під кригою
Отже, весна відкриває жахливий рахунок потопельників. Під Києвом троє учнів одинадцяти, дванадцяти та тринадцяти років провалилися під кригу і потонули. Дивом вдалося врятуватися лише десятирічній Катерині. Вона вчепилася в кригу та дочекалася допомоги.
Детальніше на відео

 

 

 

 

Крига
МНС попереджає
Не панікувати з приводу повені закликає очільник МНС Нестор Шуфрич. Усі гідроелектростанції України і на Дніпрі і на Дністрі готові до пропуску повеневої води. Усі греблі у хорошому стані переконують енергетики та рятувальники.
Детальніше на відео


 

 

 

Градусники
День метеоролога
Натомість, є привід радіти тепло прийшло і затримається в Україні щонайменше до осені. У своє професійне свято метеорологи роблять дарунок усім нам. У них гарні новини для теплозалежних людей.
Детальніше на відео

 


 

 

Мітинг
Живий ланцюг проти Табачника
У Львові кілька тисяч студентів, узявшись за руки, об'єднали між собою Львівський національний університет Франка, Львівську політехніку і залізничний вокзал.
Детальніше на відео

 

 

 

Зустріч міністрів
Знову запахло газом в українсько-російських відносинах
Юрій Бойко поїхав до Газпрому домагатись "газового рівноправ'я". Саме з такою місією переглянути контракти відправив до Москви міністра Віктор Янукович. 305 доларів за тисячу кубів газу одну з найвищих у Європі ціну нова українська влада вважає несправедливою. Щоб умовити російських можновладців її знизити уряд вирішив запропонувати Москві створення консорціуму, який отримає українську трубу в концесію.
Детальніше на відео


 

 

Реконструкція НСК Олімпійський
Нова влада і далі інспектує об'єкти ЄВРО-2012
Сьогодні відповідальний за це віце-прем'єр Борис Колесников досліджував як готова до проведення чемпіонату столиця. І вже зробив першу гучну заяву. Виявляється, біля шести тисяч глядачів стадіону "Олімпійський" не зможуть побачити футбол зі своїх місць.
Детальніше на відео


 

 

Лікарня
Страховики готові платити більше
За нещасний випадок на транспорті можуть заплатити вдвічі більше до ста двох тисяч гривень. Така ініціатива народилась у стінах Мінтрансу. Страховики готові платити більше. Утім, попереджають можливі проблеми з виплатами. Бо транспортники хочуть ще й зменшити страховий тариф.
Детальніше на відео

 

 

 

Оголошення
Дармова робоча сила по-житомирськи
Підприємлива власниця крамниці наймала на роботу продавчинь і не видавала їм заробітну плату. Працівниць офіційно не оформлювала і після кількох місяців дармової праці ті, так і не дочекавшись грошей, ішли шукати нову роботу. Невідомо, скільки б існував такий конвеєр, якби одна з продавчинь не поскаржилася в інспекцію праці.
Детальніше на відео


 

 

Немовля
Патологія як правило
Майже півтисячі малюків помирає щороку від вроджених вад. Насьогодні відомі понад 4 тисячі різних аномалій, з якими немовлята з'являються на світ. Найпоширеніші в Україні вади серця та кінцівок. Від таких проблем не застрахована жодна сім'я, навіть та, яка не має шкідливих звичок і проблем зі здоров'ям. Медики у більшості випадків не можуть пояснити вроджені каліцтва дітей. Чи є ті, хто може професійно і без наслідків це виправити?
Детальніше на відео

 

 

Хвора дитина
Діти сонця
Від дітей, про яких ми розповімо далі часто відмовляються ще в пологових будинках. Діти сонця так називають малят із синдромом Дауна не комплексують, не бояться, лише прагнуть, щоб їх не відштовхували і любили. В Україні щороку таких особливих діток народжується близько чотирьох сотень. В родинах залишаються далеко не всі. Все через те, що батьки розгублюються через незнання і без соціальної підтримки.
Детальніше на відео

 

 

 

Домогосподарка
Повстання домогосподарок
В Україні побільшало профспілок. У Дніпропетровську за для захисту своїх прав у професійний союз об'єдналися домогосподарки. Жінки декларують амбітні плани, проте перше завдання на порядку денному домогтися, щоб ведення домашнього господарства внесли до офіційного переліку професій та позбулися викреслення з усіляких анкет та громадської свідомості образливого епітету утриманка.
Детальніше на відео

 

 

 

Загибла жінка
Померла від уколу медиків
В столичній поліклініці звичайний прийом у гінеколога закінчився смертю 27-річної жінки. Після введення знеболюючого пацієнтка у конвульсіях померла на очах у медиків, які виявилися неготовими до надзвичайної ситуації.
Детальніше на відео


 

 

Кішка
Серія жорстоких вбивст тварин прокотилася у Конотопі
Спершу були таємничі зникнення домашніх улюбленців, жахлива правда відкрилася, коли люди почали знаходити тушки замордованих та розчленованих котів і собак під вікнами балконів. Жителі вистежили тих, хто жорстоко розправлявся з тваринами, але безсилі щось змінити душогубами виявилися їхні сусіди, які страждають на психічні розлади.
Детальніше на відео

 

 

 

Стрілок
Російська рулетка "спрацювала" у день весілля
Один із гостей, свою відданість другові-нареченому вирішив продемонструвати в оригінальний спосіб. Він приставив до скроні револьвер, заряджениий гумовими кулями, і натиснув на курок. Зброя не вистрелила. Однак екстремал не вгамувався. Він запропонував погратися в небезпечну рулетку й іншим гостям. Один довірливий спробував на собі. Зараз він лежить у лікарні паралізований. Проти підбурювача порушили кримінальну справу.
Детальніше на відео

 

 

 

Танцюристи
Наші в Берліні

Українські артисти продовжують завойовувати сцени європейських театрів. Колишніх випускників вітчизняних хореографічних та естрадно-циркових інститутів залюбки розбирають у вар'єте, м'юзік-холли та театри. Часто агенти європейських театрів приїжджають в Україну на випускні іспити. Щоб відібрати і запропонувати контракти молодим артистам.
Детальніше на відео
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: