Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про газові борги регіонів, пенсійний жах мінфіну, суботник у столиці, браконьєрів, зміну часу, комісійні магазини та багато іншого, - сьогодні у ТСН.

02
Уряд почав вибивати борги з регіонів
Насамперед - газові. Або ви платите за блакитне паливо, або вас звільняють. Таку схему оприлюднив сьогодні перший віце-прем'єр Андрій Клюєв для керівників теплокомуненерго, які нині є найбільшими боржниками. Без цих грошей вся Україна може потрапити в кабалу до Росії, натякають в уряді. Чи поборють погрози заборгованість - Олександр Шилко далі.
Детальніше на відео

 

03
Увімкнув сирену - заплати тисячу гривень
У ДАІ розпочинають полювання на спецсигнали та проблискові маячки. У кого вони встановленні на машині незаконно, міліціонери обіцяють штрафувати нещадно. З рейду повернувся Олександр Загородний.
Детальніше на відео

 

 

 

Пенсійний жах мінфіну
Днями установа озвучила невтішні цифри - кожна шоста гривня бюджету іде на виплати пенсій, а загальний дефіцит пенсійного фонду - понад 22 мільярди гривень. Із тенденцією до щорічного зростання. Збільшити пенсійний вік вимагає міжнародний валютний фонд. До такого радикального і непопулярного кроку нова влада не готова.
Детальніше на відео

 

 

04
Суботник у столиці
Мер Черновецький днями закликав увесь Київ вийти і допомогти комунальникам, які прокинулись од зимової сплячки і щосили рятують місто від наслідків лютої зими, а мера - від люті влади. Більше того - Черновецький і сам радий вилизати місто. Обіцяв - кияни побачать його з мітлою. Чи можна зараховувати мерові трудодень - Ольга Пахар перевіряла.
Детальніше на відео

 

 

05
Північна Корея навряд чи причетна до затоплення військового корабля Південної Кореї
Так заявляють південнокорейські військові. У своїх коментарях офіційний Сеул не називає причин інциденту. У п'ятницю пізно увечері стало відомо про загибель в Жовтому морі корабля військово-морських сил Південної Кореї - він затонув внаслідок вибуху у кормовій частині.
Детальніше на відео

 

 

06
Весна побудила браконьєрів і українських прикордонників
Першим міжнародним уловом уже може похвалитися одеський загін морської охорони. Він затримав шхуну турецьких браконьєрів, яка полювала в українській економічній зоні на цінну кАмбалу-калкАна. За свої незаконні дії південні сусіди вже заплатили штраф - 85 тисяч гривень. Сергій Осадчук бачив, як виловлюють непроханий гостей на морі.
Детальніше на відео

 

07
Україна не розкрила обійми перед своїм блудним сином зі Львова
Він 10 років був за кордоном на заробітках. За цей час заробітчанин вільно подолав десятки кордонів світу, а спіткнувся лише на рідному. Вкраїна зради не пробачила. Чужого серед своїх провідала Марина Макущенко.
Детальніше на відео

 

 

08
Рідним домом марять і українці у Греції
Вони свого часу виїхали до благополучної європейської країни у пошуках кращої долі, а зараз опинилися у вирі глобальної економічної кризи. Сумують за Україною за гендерною ознакою. Хлопцям у Греції переважно добре. Дівчата - більше хочуть на Батьківщину. з Афін - Олександр Моторний.
Детальніше на відео

 


09
Годину сну вкраде щорічна зміна часу
Цієї ночі не забудьте перевести стрілки на годину уперед. Часова ж плутанина уже почалася. Так, місто Лева вже 5 годин живе за літнім часом. Борис Іванов звіряв стрілки.
Детальніше на відео

 

 

 

10
Самвидав - досвід духовного виживання покоління 60 років минулого століття
Він і в наш час не буде зайвим, переконує Мирослав Откович, який вже навчився, як друкувати, і де зберігати заборонену літературу.
Детальніше на відео

 

 

 

11
Комісійки повертаються
Для одних - як можливість позбутися непотрібних речей і повернути за них гроші, для інших - спосіб купити дорогу річ подешевше. Не гребують ними і так звані зірки. яків хочуть виторгувати зайву копічину за своє ім'я.
Детальніше на відео

 

 


Одна з натурниць
Мистецтву бракує голого тіла
Художники розшукують натурників, чи як їх ще називають - демонстраторів пластичних поз. Головна вимога - вміти стояти годинами, не рухаючись. От тільки увічнити себе на полотні небагато. Сором'язлива нація чи нещедрі митці - у причинах ню-дефіциту розбиралася Маргарита Ситник.
Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: