Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про українських мореплавців, обіцянки Азарова, політичні баталії, вагітну нігерійку, квартпалу, чудотворні ікони та багато іншого, - сьогодні у ТСН.

01
"SOS" - саме так галасують українські мореплавці біля індійського узбережжя
Капітан корабля "Атлантік Прожект" - на борту якого ще 20 українців, - більше доби просить про допомогу. На облавку закінчилося пальне, дехто з команди потребує медичної допомоги, а керівник найближчого порту - забороняє судну пришвартуватися. Чому індійський чиновник ставить під загрозу життя моряків?
Детальніше на відео

 

02
П'ятирічку - виконаємо і перевиконаємо!
Давнє слово - знову повертається у вжиток. Дві п'ятирічки - і українці наздоженуть за рівнем життя жителів Європи. Принаймні - Східної. Обіцянки Прем'єра Азарова.
Детальніше на відео

 

 


03
Володимир Семиноженко запевняє, що його неправильно зрозуміли
Віце-прем'єр із гуманітарних питань стверджує, що про ідею створення союзу України, Росії та Білорусі він не говорив.
Детальніше на відео

 

 


04
Чи було отруєння?
Нова влада призупинила слідство у справі хвороби екс-президента Ющенка.
Силовий віце-прем'єр Володимир Сівкович підтвердив ТСН - по найгучнішій кримінальній справі останнього п'ятиліття заборонено проводити будь-які слідчі дії.
Детальніше на відео

 


05
Політична шахівниця: опозиція проти коаліції - партія друга
БЮТ зі світання блокував трибуну. Більшість кулаками у страсну п"ятницю махати не стала. Конфлікт - довкола перерозподілу парламентських комітетів триває.
Детальніше на відео

 

 

 

06
Вдалося встановити особу однієї зі смертниць, що підірвали метро в Москві
На розповсюджених у сьогоднішній російській пресі фото - 17-річна Дженет Абдурахманова, удова лідера дагестанських бойовиків Умалата Магомедова. Слідчі твердять, що саме вона задіяла вибуховий пристрій на станції "Парк культури". Особу смертниці, яка влаштувала вибух на станції "Луб'янка", іще встановлюють.
Детальніше на відео

 

 

07
Білорусь таки ратифікувала договір з Україною про державний кордон
Документ підписали ще у 1997 році. Однак досьогодні білоруська сторона зволікала. Причина - різночитання держав із приводу українського боргу, який утворився ще за часів СРСР.
Детальніше на відео

 

 

Ритка Оніфере
Мадонна з немовлям, або втеча задля порятунку
Вагітна жінка з Нігерії після прибуття до України мало не народила в аеропорту. Її встигли доправити до пологового будинку, де та щасливо народила донечку. Щоправда, ми дізналися, нігерійка на останніх днях вагітності вирушила не випадково. Чому з далекої Нігерії до України втекла вагітна жінка?
Детальніше на відео

 

 

09
У столиці нарешті заворушився ринок нерухомості
Першим активізувалося населення: ціни на житло в Києві за півроку зросли на 10 відсотків. А вже в березні трохи ожив і бізнес. Схоже, і в нього закінчується мертвий сезон. Марія Васильєва далі.
Детальніше на відео

 

 

 

10
Квартплата - справа кожного з нас
Щоби не хапатися за голову від захмарних платіжок, тримайте руки на горлі в ЖЕКів. У Кіровограді розгоряється скандал довкола нещодавнього підвищення квартплати. Прокуратура опротестувала рішення виконкому щодо збільшення цього тарифу. Слідчі переконані – квартплату підвищили незаконно, а протоколи зборів мешканців будинків сфальсифіковано.
Детальніше на відео

 

 

Діти вулиці
Квиток до фітнес-центру - бездомним
Кримінальна міліція у справах неповнолітніх запрошує всіх небайдужих бізнесменів долучитись до акції - купити безпритульному квиток до фітнес-центру. За неофіційними даними, кількість дітей вулиці нині чверть мільйона. І всі вони - потенційна група ризику. Кому більше потрібні діти-волоцюги - державі чи наркоманам та сутенерам?
Детальніше на відео

 

 

12
Трирічного хлопчика врятували правоохоронці на Донеччині
Його винесли вже з охопленої вогнем кімнати гуртожитку на другому поверсі. Мама хлопчика вийшла до магазину, а дитині наказала нічого не брати до рук. Однак допитливий малюк знайшов сірники і підпалив диван. Винесли дитину, коли вже та навіть не могла говорити. Мама додому прийшла одночасно з приїздом "швидкої допомоги".
Детальніше на відео

 

13
Чудотворні святині - їм немає наукового пояснення
Їх сила відкривається тим, хто незаперечно вірить у дива і зцілення. Саме в ці дні розпочинається велика проща до чудотворних ікон. За страсну п’ятницю і суботу варто переосмислити своє життя. Підвести певну риску і тільки тоді біля чудотворного образа просити того, чого потребує ваша родина.

Детальніше на відео

 

14
В Донецьку Обласний адміністративний суд ухвалив рішення про те, що Бандера - не герой
Суд задовольнив позов донецького юриста Володимира Оленцевича проти указу Президента Віктора Ющенка про надання звання «Герой України» Степану Бандері. Аргумент у тому, що звання «Герой України» може бути надано лише громадянам України, проте, - стверджував позивач, - Степан Бандера не був громадянином України.
Детальніше на відео

 

15
Листи з минулого
Листи з 41 року 70 років припадали пилом у запасниках Віденських музеїв. Нині вони потрапили до Києва, на довічне зберігання в Музей історії Великої Вітчизняної війни. З унікальною поштою працюють реставратори, а науковці - шукають адресатів. Хто дочекався солдатського листа, написаного більш ніж півстоліття тому?
Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: