Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про інцидент в Луганському аеропорту, пограбування банку, ринкові протести, пивоманію, день ДАІ та багато іншого, - сьогодні у випуску ТСН.

01
Інциденту в Луганському аеропорту
Там під лопаті літака потрапив авіатехнік. Нині чоловік у лікарні з важкими травмами. Лікарі борються за його життя.
Детальніше на відео

 

 


02
У Донецьку пограбували банк
Нападники зазіхнули на відділення на одній із центральних вулиць міста. Двоє чоловіків у темному одязі, у масках, із автоматом у руках, кількома пострілами в підлогу змусили присутніх лягти на землю. Розбили вікно каси й витягли гроші. Відомо, що на момент пограбування, у банку всього було 100 тисяч гривень, скільки потягли з собою злочинці, наразі підраховують. Жертв і потерпілих немає.
Детальніше на відео

 

03
Ринкові протести в Полтаві
Тамтешні підприємці пішли на штурм міської ради. На радикальні дії людей штовхнула адміністрація ринку. Близько сотні торгівців втратили робочі місця, їхні кіоски розрізали на шматки. Обладнання і товар декотрих утрачені остаточно.
Детальніше на відео

 


04
Земельний конфлікт на людських кістках
На дорогих землях Київщини під будівництво сьогодні йде все - колишні давні кладовища обростають парканами і планами зведення елітних осель. Хто завадить екскаватору перекопувати пам'ять?
Детальніше на відео


 

 

05
Чи стане старий Київ жертвою Євро-2012
На одній із найдавніших вулиць столиці почали розчищати майданчик під будівництво готелю. Мешканці будівель по сусідству хапаються за голови. Їхні будинки вже сповзають. Колись схил тримали дерева, нині їх меншає.
Детальніше на відео

 

 

 

 

06
Непереможна пивоманія
Як реалізувати необхідний закон для країни на практиці, - вирішували законодавці з міськими головами. Від лютого заборонено вживання пива та слабкоалкогольних напоїв у громадських місцях. Але пити менше не стали.
Детальніше на відео

 

 

 

07
Новий бюджет загрожує свиням та коровам
Аграрії у відчаї. Економісти Уряду хочуть змінити їм форму державної підтримки. Усі гроші на дотації селянам завести в державний бюджет. Фермери переконують якщо таке станеться, українське молоко та м'ясо спочатку подорожчають, а за рік-два зникнуть.
Детальніше на відео

 

 

 

08
Китай знову випробовує вбивча стихія
Низка підземних поштовхів залишила мінімум 400 загиблих. Просто неба опинилися 10 тисяч людей. Рятувальники переконані - кількість жертв зросте.
Детальніше на відео

 

 

 

09
Сьогодні день ДАІ
Автоінспектори зізнаються про це мало хто знає і вважають його звичайним робочим днем. Тож, сьогодні людям із жезлом на дорозі привітань мало, переважно, грубощі. Спрацьовують стереотипи інспектори хабарники і хами.
Детальніше на відео

 


 

10
Алергія йде в наступ
Клин клином. Перемогти недугу алергікам допоможуть кремній, розторопша, а ще їхній одвічний ворог амброзія. Навесні алергетики особливо беззахисні. Все починає квітнути, а у них сльози. Таких лише в столиці близько восьми тисяч. Лікарі стверджують, цю цифру можна помножити на десять.
Детальніше на відео

 

 

11
"Суперзірка" вийшла на фінальну пряму
Серед 12 фіналістів вокального шоу, четверо першого дня опинилися на межі вильоту, і в ці хвилини глядачі вирішують, кого з них урятувати. А продюсери готують сюрпризи.
Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: