Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про трагедію в київській школі, дивне ім'я московського хлопчика, свято тверезості, чоловіків в декреті та багато іншого, сьогодні у ТСН.

01
Восьмикласник викинувся з вікна
Восьмикласник однієї з елітних шкіл столиці викинувся зі шкільного вікна. Це сталося, коли вчителі викликали до школи батька. Дитина залишилася живою, хоча стан її тяжкий.
Докладніше на відео

02
Дивне ім’я
Батьки дали таке ім'я своїй дитині, що РАГС відмовляється його реєструвати. На перший погляд, звичайна родина — дружина, чоловік і син. Насправді ж, усі 6 років, від моменту народження хлопчика, довкола цієї сім'ї не вщухають скандали.
Докладніше на відео

03
 "За Україну!"
Тепер однойменна парламентська група стала масовою. На сьогоднішніх установчих зборах вони обрали лідера - В'ячеслава Кириленка.
Докладніше на відео

04
В'ячеслав Кириленко – лідер руху "За Україну!"
Для чого? Навіщо? Де гарантія, що це не популізм? З перших вуст. В гостях у ТСН новообраний лідер руху "За Україну!" дає пояснення щодо того, що відбулося сьогодні і навіщо.
Докладніше на відео

05
Свято тверезості
Сьогодні Київська організація анонімних алкоголіків відзначає 20 років від дня заснування. Відомі люди та посадовці, жінки, кількість яких останнім часом різко зросла, - святкують відмову від шкідливої звички.
Докладніше на відео

06
Питання української електроенергії - відкрите
РосУкрЕнерго 2? Хто зароблятиме на продажу української електроенергії в Європу. МінПаливЕнерго розповідає про плани завоювання європейського енерго-ринку. Але це відбуватиметься завдяки ново-створеному СП (спільному підприємству). Йому передають права на експорт електроенергії. Підводні камені, на перший погляд, прозорої схеми - вивчав Григорій Жигалов.
Докладніше на відео

07
Образ Христа бачать на Вінниччині
На зрубі старого ясена на подвір’ї церкви. Обличчя, риси якого проявилися на зрубі, схожі до рис Ісуса Христа на Туринській плащаниці. Подивитись образ приїхали багато прочан і наша знімальна група.
Докладніше на відео

08
Чоловіки в декреті
Таких уже понад три тисячі. За офіційними даними. Кажуть - не пожалкували. Проте, фахівці бідкаються - таких мало. Треба виховувати майбутніх чоловіків-декретників з пелюшок. ТСН розкриває секрети чоловічої переорієнтації.
Докладніше на відео

09
Скандал навколо Оскара
За два дні до головної ночі світу популярного кінематографа - церемонії вручення Оскарів - в американській кіноакадемії - скандал. В Інтернеті виклали фото документа, на якому нібито надруковані імена цього-річних лауреатів.
Докладніше на відео

10
90-60-90 та довге біляве волосся
Дівчина з такими характеристиками поїде представляти Україну на конкурс "Міс Всесвіт". В Києві вчора пройшов конкурс краси, на якому й обрали Міс Україна.
Докладніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: