Випуск ТСН: головні події дня, що минув

Про авіаколапс, прощання з Качинським, екологів-екстемістів, байкерів, підзабутих зірок та багато іншого, - сьогодні у ТСН.

02
Попіл Ісландії вже і над нашими головами
Хмара вулканічного пилу досягла України. Через підвищену небезпеку більшість аеропортІв країни закриті. Скасовані всі рейси до Європи, перенесені вильоти до курортів Туреччини та Єгипту. Для повітряного сполучення працює лише аеродром Сімферополя. Туди відправляють на приземлення всі рейси з-за кордону.
Детальніше на відео

 

 

03
У Польщі сьогодні вже гули прощальні сирени та лунали поминальні дзвони
Варшава прощалася з Лехом Качинським, його дружиною та жертвами авіакатастрофи у Смоленську. На площі маршала Пілсудського зібралося майже мільйон поляків з усіх куточків країни. Слово брали польські політики. Брат президента Ярослав Качинський і дочка Марта були мовчазними.
Детальніше на відео

 

04
Молодята з лопатами
У День довкілля столичний зоопарк запросив наречених посадити своє перше сімейне дерево. Молодята не злякалися ні дощу, ані роботи. Садити дерева завертали, навіть, перед РАГСом. Крім наречених, за лопату брались і співаки, і діти. Садили дуби, горобину, шовковиці та туї. Біля кожного дерева встановлювали табличку з підписом, яка сім'я його посадила.
Детальніше на відео

 

Україною шириться рух екологів-екстремістів
У війні з ворогами природи вони не боться переступати закон і ризикують життям. Себе вони називають екотажниками. Найрадикальніші прояви так званого екотажу вже давно демонструє відома організація "Грін Піс" - яка таранить своїми суднами китобійні. Вітчизняні представники руху поки що ведуть бої місцевого значення.
Детальніше на відео

 

 

06
Психологія - сучасна Біблія шахрая
Саме грою на струнах людської душі на тисячі гривень обібрали дніпропетровців телефонні зловмисники. Десятки батьків, рятуючи дітей від біди, добровільно віддавали їм гроші. Про жертв сліпої батьківської любові - Ольга Павловська.
Детальніше на відео

 

 

07
Ви досі купаєтеся в розкошах - тоді Уряд іде до вас
Збирати податки. Стара ініціатива нової влади - податок на розкіш. Відповідний законопроект поданий до Парламенту. Утім, у готовність депутатів примусити багатих ділитися мало хто вірить. Скептики переконують - багато хто просто не захоче свій гаманець під удар підставляти. Готових платити за розкішне життя шукала, зокрема і в Раді, Маргарита Ситник.
Детальніше на відео

 

08
Національно-демократичних партій сьогодні побільшало
На загально-національному з'їзді свою програму ухвалила партія "Українська платформа". І закликала об'єднатися всіх правих довкола ключового гасла: "Україна - понад усе".
Детальніше на відео

 

 

09
Селекція на службі кінології
Собаки, які не гавкають, не мають запаху, люблять помідори і дивитися телевізор. Це все зробила людина за допомогою науки. А тепер власники цих диво-тварин з’їздяться зі всього світу, щоби похизуватися тваринами. У виставковому центрі Києва було на що подивитися - 4 тисячі собак із 18 країн. Із міжнародної виставки повернулась Ірина Маркевич.
Детальніше на відео

 

10
Чемпіонат України серед інструкторів-лижників
Сорок фахівців із гірських лиж та сноубордингу показали настільки високий клас, що на фініші їх розділяли лише частки секунди - заміряла й Алла Пасс.
Детальніше на відео

 

 

 

11
Такого в історії авіації ще не було
Найсерйозніша ситуація у світовому повітярному просторі після терактів 11 вересня. Такі заяви лунають від речників європейських авіакомпаній. Нагадаю, причиною авіаколапсу світового рівня стало виверження вулкана в Ісландії.
Детальніше на відео

 

 

12
Відновили свій рух у цей день байкери
У рокерів на мотоциклах - новий сезон. Відкривати його до українських колег приїхали чимало гОстей - таких самих байкерів з-за кордону. У програму свята спробувала було втрутитися погода - та зіпсувати настрій любителям двигунів і швидкості - їй не вдалося!
Детальніше на відео

 

 

13
Дев'яності повернулися на українську сцену
Підзабуті зірки Доктор Албан та Містер Президент учора досить жваво як для кумирів надцятирічної давності стрибали, цілувались із публікою та роздавали автографи. Виконавці славнозвісних хітів "Я-я-я коко джамбо" та "ітс май лайф" - зібрали повну залу прихильників.
Детальніше на відео

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: